Svátek má: Daniel

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• VZHLEDEM k tomu,že BŮH je podle křesťanské věrouky:VŠEMOHOUCÍ a VŠEVĚDOUCÍ i když nemám stranickou knížku žádného náboženství a ani nechci nikdy mít,v podstatě,pokud vidím rozmanitost vesmíru a naší sluneční soustavy,s tímto citátem bych souhlasil.
• přispět třeba pár drobnými na opravu kostela,poslechnout si třeba zpěv v kostele mírumilovného textu.Kostel by měl být oázou klidu v duši a nikoliv semeništěm radikalismu víry ,podobně jako k tomuto účelu slouží v muslimských zemích mešity.
• a nasát tu poklidnou mírumilovnou atmosféru,pokochat se výzdobou kostela,pokochat se řezbářskou výzdobou lavic kostela,malbami kostela,přispět třeba pár drobnými na opravu kostela,poslechnout si třeba zpěv v kostele mírumilovného textu.
• .Přesně tak,sednout si v klidu do kostela i bez stranické knížky náboženství,nebo aby mě tam věřící občan Ježíš vyhrožoval smrtí a nebo blekoval nazpaměť středověké náboženské citace a nasát tu poklidnou mírumilovnou atmosféru,pokochat se výzdobou kostela
• To plácání kolem Okamury je ale hodně - spíš to vypadá,že nejsi schopen pochopit,když se ti říká,že nějaké psaní,že někdo volí OKAMURU jeBLBOST protože by se jednalo o neplatné hlasy a tím pádem o hlasy proti ZEMANOVI!OKAMURnesplňuje žádnáKRITÉRIA!
• • Kostely by se měli stát jen kulturními stánky,třeba kvůli zvláštní akustice pro koncerty a podobně.A jinak sloužit veřejnosti zejména jako architektonické a historické památky..Přesně tak,sednout si v klidu do kostela i bez stranické knížky náboženství,
• VZHLEDEM k tomu,že BŮH je podle křesťanské věrouky:VŠEMOHOUCÍ a VŠEVĚDOUCÍ,tak NEPOTŘEBUJE žádné "svoje" zástupce na této zemi a VŠE dovede řídit svou VŠEMOHOUCNOSTÍ!PROTO jsou všichni kněží,papežové a podobná svoloč PODVODNÍCIaSAMOZVANCI.
• okamžitě tyto směry celku náboženství zrušit.Zakázat.A totalitní náboženské fanatiky pozavírat ať je to muslim,občan Ježíše.Protože žádné náboženství v ČR nebude občanům ČR vyhrožovat smrtí,kdy se povinně nestanou věřící,nebo když vystoupí z víry smrtí.
• Kostely by se měli stát jen kulturními stánky,třeba kvůli zvláštní akustice pro koncerty a podobně.A jinak sloužit veřejnosti zejména jako architektonické a historické památky pro turisty.Fáráře vyhnat. Kostelník jako domovník a správce stát.
• A pokud jakékoliv náboženství,ať už jakákoliv forma křesťanství,nebo Islámu tyto totalitní praktiky například trest smrti,pokud se povinně nestane věřící,nebo trest smrti pokud vystoupí z víry začne uplatňovat,okamžitě tyto směry celku náboženství zrušit.
• To plácání kolem Okamury je ale hodně mimo mísu.Copak on chtěl kandidovat na prezidenta a jaké hlasy pro šmejdy.Zatím všichni ti šmejdi sháněli jen podpisy aby mohli kandidovat.Tak zmateční příspěvek jsem dlouho neviděl.
• Prostě takové totalitní praktiky jakéhokoliv náboženství,ať už křesťanství,Islámu atd atd bych v ČR zakázal!A mám silné podezření ,že tyto praktiky začínají nabývat na síle od migranské muslimské vlny do Evropy,takže si na to musíme v ČR dát pozor!
• nikoliv,že mu tam věřící začne tlačit do hlavy Ježíše,nebo že ho zabije,pokud nebude povinně křesťan,nebo pokud vystoupí z víry,že ho také zabije.Prostě takové totalitní praktiky jakéhokoliv náboženství,ať už křesťanství,Islámu atd atd bych v ČR zakázal!
• Prostě do kostela by měl mít přístup člověk,který nechce být povinně u žádné víry,ale třeba si tam chce sednout,poslechnout si klid a nebo i sborový zpěv,hudební konzert,ale nikoliv,že mu tam věřící začne tlačit do hlavy Ježíše,nebo že ho zabije,pokud
• to:jediná možnost je VŠECHNO PŘEŠKRTAT a napsat"nevolím sionistické hajzly",nebo"volím OKAMURU"-PROČ píšeš takovou kravinu,když OKAMURU NEMŮŽE VOLIT NIKDO,protože nesplnil podmínky na kandidáta PREZIDENTA!budou toNEPLATNÉ hlasy ve prospěch ŠMEJDŮ!
• BŮH je taková berlička pro ŠMEJDY,kdykoliv jim něco nejde pod nos tak hned vykřikují,že si to BŮH přeje TAK nebo ONAK.Vnímavému pozorovateli neujde,že BOHEM se ohánějíHLAVNĚ všelijací ŠMEJDI,KTEŘÍ se za BOHA schovávají a SPROSTĚ jej ZNEUŽÍVAJÍ !
• muslim či občan Ježíše byli schopni zabít člověka,protože by ´´povinně´´ nechtěl být členem Islámu,nebo křesťan,nebo by ho zabili,pokud by vystoupil z víry.Tyto totalitní praktiky náboženství Islámu,křesťanství musí být v ČR zakázány,zrušeny,vymýceny!
• odobně jako by muslim či občan Ježíše byli schopni zabít člověka,protože by ´´povinně´´ nechtěl být členem Islámu,nebo křesťan,nebo by ho zabili,pokud by vystoupil z víry.Tyto totalitní praktiky náboženství Islámu,křesťanství musí být v ČR zakázány,
• hlavnespravy.sk-Presstitúti v Čechách to začínajú mať ťažké.Politici s nimi odmietajú hovoriť a nepúšťajú ich na svoje tlačové konferencie.Presstitúti je veľmi jemné pomenovanie pre tie kurvy skurvené.Dobre vedia čo robia a robia to zámerne so zlými úm...
• že nechtěl být ´´povinně´´ člen komunistické strany KSČM a tyto totalitní praktiky se musí v Evropě vymýtit,zakázat tedy i v ČR.Podobně jako by muslim či občan Ježíše byli schopni zabít člověka,protože by ´´povinně´´ nechtěl být členem Islámu,nebo křes...
• by se nejen dopustili trestného činu vraždy,a zároveň totalitních praktik náboženství! Podobně jako když komunisti zabili člověka jen proto,že nechtěl být ´´povinně´´ člen komunistické strany KSČM a tyto totalitní praktiky se musí v Evropě vymýtit!
• na-rozdíl od zažraného muslima a zažraného občana Ježíše,vidím že by byli schopni zabít člověka,jen proto,že vystoupil z víry.Tedy zažraný muslim a zažraný občan Ježíš by se nejen dopustili trestného činu vraždy,a zároveň totalitních praktik náboženství!
• Ale v jednom se vzácně shodnou.Většina z nich co se ohání nějakým koránem,biblí či jinou beletrií své víry má zvrácené sklony.Pedofilii sadismus a podobné úchylky je všechny spojují a taky nenávist k jiné víře a bezvěrcům. A o tom to je.