Svátek má: Magdaléna

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Jak místní zrudlí kolaboranti uslyší Kalousek, skřípaj zuby a sé rou bobky.Několikrát v EU vyznamenaný ministr financí snižoval zadlužení ČR a nečerpal desítky miliard dotací a ani nestavěl čapí hnízda.A vo tom to je!!!
• a Českou republiku mrvit nebudete,jako třeba urč.rusové a urč.ukrajinci vytunelovali Ukrajinu a nebo,jak tu neokolonisti vysávali ČR za almužny 10-12 tisíc.Tato zem České republiky je územím praotce Čecha,nebo památkou Mistra Jana Husa.
• Jak místní zrudlí kolaboranti uslyší Kalousek, skřípaj zuby a sé rou bobky.Několikrát v EU vyznamenaný ministr financí snižoval zadlužení ČR a nečerpal desítky miliard dotací a ani nestavěl čapí hnízda.A vo tom to je!!
• Musíme si objektivně přiznat, že od té doby,co nám vládne senilní narcis Zeman a předsedou vlády je policejně stíhaný zloděj Babiš--jde nejen cena másla a bydlení už do hajzlu soudruzi Pitomiové,a stává se nedostupná pro lidi! ZLATÝ SOBOTKA A KALOUSEK !''
• Musíme si objektivně přiznat, že od té doby,co nám vládne senilní narcis Zeman a předsedou vlády je policejně stíhaný zloděj Babiš--jde nejen cena másla a bydlení už do hajzlu soudruzi Pitomiové,a stává se nedostupná pro lidi! ZLATÝ SOBOTKA A KALOUSEK !'
• Musíme si objektivně přiznat, že od té doby,co nám vládne senilní narcis Zeman a předsedou vlády je policejně stíhaný zloděj Babiš--jde nejen cena másla a bydlení už do hajzlu soudruzi Pitomiové,a stává se nedostupná pro lidi! ZLATÝ SOBOTKA A KALOUSEK !
• a to platí i pro urč.židácky kromě demokratů,protože občané ČR se tu pravdu dozví,co zamýšlíte a Českou republiku mrvit nebudete,jako třeba urč.rusové a urč.ukrajinci vytunelovali Ukrajinu a nebo,jak tu neokolonisti vysávali ČR za almužny 10-12 tisíc.
• a k tomu chcete používat i Islám jako politického a teologického prostředku,jak toho dosáhnout.To se Vám ale nepodaří a to platí i pro urč.židácky kromě demokratů,protože občané ČR se tu pravdu dozví,co zamýšlíte a Českou republiku mrvit nebudete!
• • aby jste pokrytecky demokratická,pražácká smetánko mohli oblbovat,podvádět tunelovat a přetvářet ČR na nějakou Vaši vysněnou kolonii podrobenou Vám a k tomu chcete používat i Islám jako politického a teologického prostředku,jak toho dosáhnout.
• ,ale mě pražácká smetánko neoblbnete,za Havla se neschováte,aby jste pokrytecky demokratická,pražácká smetánko mohli oblbovat,podvádět tunelovat a přetvářet ČR na nějakou Vaši vysněnou kolonii podrobenou Vám a k tomu chcete používat i Islám jako prostř
• aby jste pokrytecky demokratická,pražácká smetánko mohli oblbovat,podvádět tunelovat a přetvářet ČR na nějakou Vaši vysvěnou kolonii podrobenou Vám a k tomu chcete používat i Islám jako politického a teologického prostředku,jak toho dosáhnout.
• ,ale mě pražácká smetánko neoblbnete,za Havla se neschováte,aby jste pokrytecky demokratická,pražácká smetánko mohli oblbovat,podvádět tunelovat a přetvářet ČR na nějakou Vaši vysvěnou kolonii podrobenou Vám a k tomu chcete používat i Islám jako prostř...
• IZRAEL PRIJAL ZÁKON O IZRAELSKEJ NADRIADENOSTI.IN afinabul.blog.cz...,,IZRAEL JE PODLE NOVÉHO ZÁKONA HISTORICKÝM DOMOVOM ŽIDOVSKÉHO NÁRODA A TEN MÁ PRÁVO NA NÁROD.SEBEURČENÍ V TOMTO STÁTĚ.,,-Souhlas.A v ČR zase ČEŠI,MORAVANI A SLEZANI. JASNÝ?!!BABIŠ!!!
• proto mu prst v prdeli za to drží Evropské instituce a má Havel bistu v USA,ale mě pražácká smetánko neoblbnete,za Havla se neschováte,aby jste pokrytecky demokratická,pražácká smetánko mohli oblbovat,podvádět tunelovat a přetvářet ČR na nějakou Vaši
• ,znásilńování či rabování do ČR nedostanete,i kdyby Vám prst v prdeli držel Schwancenberger sponzor polistopadové stávky,proto mu prst v prdeli za to drží Evropské instituce a má Havel bistu v USA,ale mě pražácká smetánko neoblbnete,za Havla se neschov...
• Pražská kavárno nezakecávejte to,Islám ,který je plný rasistických,vraždících citací,nebo i vyzývající k otročině ,znásilńování či rabování do ČR nedostanete,i kdyby Vám prst v prdeli držel Schwancenberger sponzor polistopadové stávky!
• Vedle takovýho vola jak seš ty,i ten Sobotka a Kalous jsou zlatí a že jsou to velcí parchanti...Pražská kavárno nezakecávejte to,Islám ,který je plný rasistických,vraždících citací,nebo i vyzývající k otročině ,znásilńování či rabování do ČR nedostanete!
• Z Česka udělal Babišstán, zadlužil je jako ministr financí a předseda vlady za 5 let 500 miliardami...Pražská pravičácká kavárna už zase lže,jako když tiskne,Babiš snížil dluh České republiky,stačí se podívat na vývoj dluhu České republiky!
• Demokracie plná umělců a politiků strany Lidové umazaných z minulosti od houen bude vždy od těch houen umazaná, protože to většina lidí dobře ví. Kdo tohle umožnil ? Byly to "autority" z Prahy, akademici jako Zima,umělci jako Bartoška,politici jako D...
• ZLATÝ SOBOTKA, KALOUSEK ! Kalousku Tobě žádní Česká repiblika nepatří,to je zemí praotce Čecha,nebo potomka mistra Jana Husa a ty Kalousi si jen pokrytecký ulhaný a křivácký exot,co by jako i další Topáci chtěli nasrat do ČR hromady muslimů.NEEXISTUJE!
• Ty budeš mít nakonec pravdu hňupe.Vedle takovýho vola jak seš ty,i ten Sobotka a Kalous jsou zlatí a že jsou to velcí parchanti.Člověče tebe bych si rád vyfotil,sjezdil jsem celej svět,viděl hodně blbců,ale vidím,že nakonec největšího jsem mohl vidět...
• Kdo si zadal s režimem - nemusel přece po převratu dělat,že byl vždy antikomunistou a pravičákem - jak bylo módní v Praze. Stačilo kdyby již do politiky nezasahoval protože byl od houen. Tohle ale pro šmejdy co je doma rodiče málo řezali - neplatí.
• Musíme si objektivně přiznat,že od té doby,co nám vládne senilní narcis Zeman a předsedou vlády je policejně stíhaný zloděj Babiš--jde nejen cena másla a bydlení už do hajzlu soudruzi Pitomiové,a stává se nedostupná pro lidi! ZLATÝ SOBOTKA A KALOUSEK !