Svátek má: Daniel

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Kostely by se měli stát jen kulturními stánky,třeba kvůli zvláštní akustice pro koncerty a podobně.A jinak sloužit veřejnosti zejména jako architektonické a historické památky pro turisty.Fáráře vyhnat. Kostelník jako domovník a správce stát.
• A pokud jakékoliv náboženství,ať už jakákoliv forma křesťanství,nebo Islámu tyto totalitní praktiky například trest smrti,pokud se povinně nestane věřící,nebo trest smrti pokud vystoupí z víry začne uplatňovat,okamžitě tyto směry celku náboženství zrušit.
• To plácání kolem Okamury je ale hodně mimo mísu.Copak on chtěl kandidovat na prezidenta a jaké hlasy pro šmejdy.Zatím všichni ti šmejdi sháněli jen podpisy aby mohli kandidovat.Tak zmateční příspěvek jsem dlouho neviděl.
• Prostě takové totalitní praktiky jakéhokoliv náboženství,ať už křesťanství,Islámu atd atd bych v ČR zakázal!A mám silné podezření ,že tyto praktiky začínají nabývat na síle od migranské muslimské vlny do Evropy,takže si na to musíme v ČR dát pozor!
• nikoliv,že mu tam věřící začne tlačit do hlavy Ježíše,nebo že ho zabije,pokud nebude povinně křesťan,nebo pokud vystoupí z víry,že ho také zabije.Prostě takové totalitní praktiky jakéhokoliv náboženství,ať už křesťanství,Islámu atd atd bych v ČR zakázal!
• Prostě do kostela by měl mít přístup člověk,který nechce být povinně u žádné víry,ale třeba si tam chce sednout,poslechnout si klid a nebo i sborový zpěv,hudební konzert,ale nikoliv,že mu tam věřící začne tlačit do hlavy Ježíše,nebo že ho zabije,pokud
• to:jediná možnost je VŠECHNO PŘEŠKRTAT a napsat"nevolím sionistické hajzly",nebo"volím OKAMURU"-PROČ píšeš takovou kravinu,když OKAMURU NEMŮŽE VOLIT NIKDO,protože nesplnil podmínky na kandidáta PREZIDENTA!budou toNEPLATNÉ hlasy ve prospěch ŠMEJDŮ!
• BŮH je taková berlička pro ŠMEJDY,kdykoliv jim něco nejde pod nos tak hned vykřikují,že si to BŮH přeje TAK nebo ONAK.Vnímavému pozorovateli neujde,že BOHEM se ohánějíHLAVNĚ všelijací ŠMEJDI,KTEŘÍ se za BOHA schovávají a SPROSTĚ jej ZNEUŽÍVAJÍ !
• muslim či občan Ježíše byli schopni zabít člověka,protože by ´´povinně´´ nechtěl být členem Islámu,nebo křesťan,nebo by ho zabili,pokud by vystoupil z víry.Tyto totalitní praktiky náboženství Islámu,křesťanství musí být v ČR zakázány,zrušeny,vymýceny!
• odobně jako by muslim či občan Ježíše byli schopni zabít člověka,protože by ´´povinně´´ nechtěl být členem Islámu,nebo křesťan,nebo by ho zabili,pokud by vystoupil z víry.Tyto totalitní praktiky náboženství Islámu,křesťanství musí být v ČR zakázány,
• hlavnespravy.sk-Presstitúti v Čechách to začínajú mať ťažké.Politici s nimi odmietajú hovoriť a nepúšťajú ich na svoje tlačové konferencie.Presstitúti je veľmi jemné pomenovanie pre tie kurvy skurvené.Dobre vedia čo robia a robia to zámerne so zlými úm...
• že nechtěl být ´´povinně´´ člen komunistické strany KSČM a tyto totalitní praktiky se musí v Evropě vymýtit,zakázat tedy i v ČR.Podobně jako by muslim či občan Ježíše byli schopni zabít člověka,protože by ´´povinně´´ nechtěl být členem Islámu,nebo křes...
• by se nejen dopustili trestného činu vraždy,a zároveň totalitních praktik náboženství! Podobně jako když komunisti zabili člověka jen proto,že nechtěl být ´´povinně´´ člen komunistické strany KSČM a tyto totalitní praktiky se musí v Evropě vymýtit!
• na-rozdíl od zažraného muslima a zažraného občana Ježíše,vidím že by byli schopni zabít člověka,jen proto,že vystoupil z víry.Tedy zažraný muslim a zažraný občan Ježíš by se nejen dopustili trestného činu vraždy,a zároveň totalitních praktik náboženství!
• Ale v jednom se vzácně shodnou.Většina z nich co se ohání nějakým koránem,biblí či jinou beletrií své víry má zvrácené sklony.Pedofilii sadismus a podobné úchylky je všechny spojují a taky nenávist k jiné víře a bezvěrcům. A o tom to je.
• /odcházím do práce/ A zatím-co věda existenci vyšší formy energie nevylučuje,tedy já také ne a pro věřící je to ten bůh,na-rozdíl od zažraného muslima a zažraného občana Ježíše,vidím že by byli schopni zabít člověka,jen proto,že vystoupil z víry.
• 50 různých náboženství a směrů a všichni si myslí že ty jejich hovadiny co melou jsou ty jedině správné,všichni mají nějakého boha a se.e je,že ti vedle mají jiného,tihle zase dva nebo tři a tak jdou proti nim... No není to na palici?
• /odcházím do práce/.Zatím-co Tobě občane Ježíše,ti stejně Ježíš nedal rozum a ten ani nezískáš,stejně jako ani muslim od Mohameda žádný rozum nezíská,oba akorát nesnášíte,jeden druhého,protože umíte jen ty Vaše napapouškované texty a to je vše.
• Velká většina lidí ví že jejich rodiče žádný majetek církvím neukradli,že s majetkem se nakládalo podle vůle vedení státu. Přesto mizerně vychovaní politici a svatoušci ohánějící se slušností a mravy - ječeli na veřejnosti,že "co bylo ukradeno" ...
• Parlisty:Gabale, Drahoši, nedělejte z lidí hlupáky. Jiří Vítek, který roky sleduje „kauzu lithium“, odmítá teorie o hybridním útoku agentů Kremlu na volby
• A ty už sis byl splknout s tím tvým panem Jeříšem ty kecko?Jakou jste pili pochlub se.A odcházíš do práce? V kerém kostele ministruješ?
• Církve vůbec nepovažovaly za nutné dohodnout se občany o odluce od státu. Nešlo jim tu o důvěru lidí nebo věřících. Oni prostě za jejich zády připravili zákon a všechny lidi,včetně nevěřících donutili aby jejich způsob života zaplatili.
• ,v Islámu to vidíme dodnes,tresti smrti za vystoupení z víry v muslimských zemích,tedy jsou to zaostalý národní komunity muslimů,co žijí podle totalitních krutých náboženských praktik,které ale můžeme zároveň citovat nepatří do 21 století.