Svátek má: Gita

Komentáře

Maďaři v obavách ze světové války – my naopak

Naši euroobčané se z domnělého bezpečí sukní NATO snaží počůrat medvědovI tlapy, dojati svým hrdinstvím.

Odsuzují Orbána za to, že se snaží chránit Maďary, majíce pocit, že největší službou národu by bylo ponechat jej napospas EU, jak to činí naše vláda. Zatím to vypadá, že do zimy bude po válce. Dychtivost, s jakou mocenské skupiny USA ale i Evropy usilují o její rozpoutání, a podpůrná mediální kampaň přesvědčující znuděné, rozmazlené a po adrenalinu lačné nové generace o tom, že válka je zcela nesrovnatelná se vším co dosud zažili, o nějaké touze zachovat mír skutečně nesvědčí. Přes své mládí vyčpělá Gréta s bojem o záchranu planety mládež už moc nezajímá.

Covidová panika už  také ztrácí sílu, ale válka, to je zážitek, který si v Evropě po roce 1945 užili pouze na Balkáně. Tak sypme peníze na Ukrajinu! Dodávejme tam co nejvíc zbraní ať oslabíme Rusa, a když to bude všechno málo, tak na Putina všichni, jako jedno „TO“ vlítneme i přes jeho jaderné bomby a rakety. Stejně tam mají hrozný bordel a většina jich prý stejně nevybuchne. Tento hloupý a nebezpečný názor sdílí čím dál víc Evropanů. Chovají se jako dítě, které strká psovi do ucha hřebík a je překvapeno, když je pes zle pokouše. Divíte se? Nevěříte? Vzpomenete si ještě, kdy naposled jste zaznamenali demonstrace, nebo jiné projevy odporu proti válce? To už je historie. Jednání o míru na Ukrajině jsou totiž možná až po vítězství Ukrajinců.USA i NATO dobře ví, že není možné čekat vstřícnost od medvěda, kterému cpete do ucha hřebík. Přesto se podařilo vnutit většině svých občanů názor, že špatně se chová pouze medvěd. Tlačí tedy na hřebík klidně dál, protože my tu válku prostě chceme.

Když papež zapochyboval o tom, že vinen je pouze Putin, byl i přes svou neomylnost shledán „neznalým“. Každý jiný by byl shledán nepřítelem a ruským agentem. Zmínil jsem papeže, skončím tedy zázrakem. Tak jako kdysi hranice mezi NDR a NSR zázračně oddělila hodné německé soudruhy od zbytků fašistů a vrahů, tak dnes rusko-ukrajinská odděluje zlé, odporné, krvežíznivé zlosyny od chlapců, kteří by pro topící se koťátko do řeky skočili. Mě v roce 1968 připadali všichni stejní! Prostě ZÁZRAK.       

Karel Petřík


Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
13%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%