Svátek má: Oldřich

Komentáře

Na věčné časy - SPOLU!!!

Pane předsedo Fialo, nesouhlasím s výrokem, že naše společnost stojí na křižovatce, jak jste tvrdil u příležitosti stmelení se v levicový houf SPOLU.

Jsme v zatáčce vlevo. Doufám, že naše pravice do voleb dokáže z chodníčku odbočujícímu vpravo vybudovat solidní cestu tak, aby vytvořila ze zatáčky křižovatku. Evropská levicová posedlost slaví i u nás, přes trpkou historickou zkušenost, úspěch. Světový velkokapitál pochopil, že největší zisky a nejvíce moci dosáhne zavedením levicových principů řízení společnosti. Západoevropská společnost přetíná „ kapitalistická pouta“ na rukou a radostně si nasazuje oprátku korporátního socialismu. Ani u nás nemá většina stran vyznávajících „nové“ vize problém se spojením s kýmkoli a slíbením všeho všem, žádný problém. A většina občanů se neptá, kde na sliby vezmou peníze a jaký to bude mít dopad do života země. Slova – PO NÁS POTOPA, se stávají volebním programem. Představa této budoucnosti a reálná hrozba nastupující „západní levice“ drží v řadách voličů Babiše ročníky 60 +.  Dávno pochopili, že to byl omyl, ale bojí se, že bude hůř.Možná krach tisíců hospod, kam chodili dědci na pivo a tisíců krámků, kam chodily babky pro chleba, je přiměje, spolu s těmi, co stáli na druhé straně pultu, volit ty, co se snaží zachránit, co se dá. Dříve zásadní otázka, jaká bude naše země, když zvítězí ta nebo ona strana ve volbách se mění na : BUDE PO VOLBÁCH NAŠE ZEMĚ JEŠTĚ NAŠE? Má smysl se v tomto případě handrkovat, zda bude víc nebo míň socialistická? Vítězná levice si může zajistit další a další volební vítězství stejně jako po roce 1946, ale protože směřuje k splynutí, nebo spíš k rozplynutí v EU, bude jí stačit pár let. Ti co si nepřejí být bezpodmínečně ovládáni EU, nechtějí se podřizovat kultuře a náboženství nebojících se použití násilí, mají možná poslední šanci k zachování státu a svobody.

Naděje přichází spoluprací malých stran, které dnes mají ještě právo se označit za pravicové. Spoluprací se snaží porazit cejch své nevolitelnosti pro pravicové voliče. Okázalá nevšímavost, až pohrdání masmédii svědčí spíše o obavě, že bude tato činnost úspěšná. Přál bych TRIKOLOŘE, aby její úsilí vedlo k vytvoření silného skutečně pravicového bloku.

Karel Petřík          

Jsme jen líní potomci husitů - nebo zbabělci?

Jsme jen líní potomci husitů - nebo zbabělci?

Karel Petřík 

29. ledna 2024
Naše politická alternativa mi připomíná husity, kteří ač byli všichni pro kalich, rvali se a rozbíjeli si hlavy cepy pro hlouposti. Když ale přicházeli křižáci, zapomněli na sváry, postavili se vedle sebe – a byli neporazitelní!

Že s tím mírem zase provokuji ale…

Že s tím mírem zase provokuji ale…

Karel Petřík 

25. ledna 2024
Chci jen reagovat na slova ministryně Černochové, že ona chce samozřejmě také mír. A na to, že podle ní právě vojáci si přejí mír nejvíc.

Ministryně Černochová přikázala spálit zatím jen kalendáře

Ministryně Černochová přikázala spálit zatím jen kalendáře

Karel Petřík 

21. ledna 2024
Už si nikdo nemůže namlouvat, že naše armáda má někoho odradit od války.

Vzkaz budoucího neznámého vojína

Vzkaz budoucího neznámého vojína

Karel Petřík 

13. ledna 2024
Raději kočky na hrobě než ty, co jsou schopni okázalého truchlení nad lidmi zabitými jedním útočníkem, a současně se zamilovávají do budoucí války, kde oběti nebude mít kdo počítat a zem bude poseta neznámými vojíny.

Ten střapatý a bosý „podivín“ Dušek

Ten střapatý a bosý „podivín“ Dušek

Karel Petřík 

4. ledna 2024
Je mému srdci milý. Každého, kdo mu naslouchá, přinutí k přemýšlení. Tedy každého, kdo je toho schopen.

Vánoce – dny pokoje a míru.

Vánoce – dny pokoje a míru.

Karel Petřík 

23. prosince 2023
Chvíle, kdy naše duše rozkvetou láskou nejen k blízkým, Bohu a bližním, ale také k našim čtyřnohým kamarádům.

Kdo se podle vás stane příštím americkým prezidentem?