Svátek má: Robin

Komentáře

Naše měna je pevná…………

Toto pronesl prezident republiky v rozhlase v pátek 29.5.1953 a v pondělí 1.6. začala měnová reforma. Ta ožebračila velkou část občanů naší země.

Tato lživá informace odstartovala okrádání dotýkající se více či méně téměř každé domácnosti. To  by možná před pár lety, tedy v roce 1948 těsně po vítězství pracujícího lidu, tímto vítězstvím mohlo otřást. V roce 1953 však již tato krutá realita způsobila protesty, např. v Plzni, které nemohly nic změnit. Vítězství lidu bylo již přetaveno v bezohlednou totalitní moc, ovládající dění ve státě. Vládnoucí dělnická třída zasadila měnovou reformou další ránu nepřátelům budování socialismu. Životní úroveň vládnoucího lidu sice poklesla, ale o to jasněji zazářila vize zítřků.

Každý současný majitel hotovosti sloužící jako rezerva, pozorující bezhlavé zadlužování státu, dostává strach ze znehodnocení svých úspor a snaží se o bezpečnou investici. Proto tak strmě roste zájem o nemovitosti všeho druhu. V tomto případě zlá zkušenost dědů a pradědů dopadla na úrodnou půdu. ALE NEMYLME SE!!!!!  Pokud si do parlamentu zvolíme novou vlnu rovnostářsko – sociálních zlodějů, bude tato snaha zachránit majetek marná. Piráti už vědí  jak na nás! Piráti stejně jako soc. dem. Vědí, že jejich bohatství  vzniká přerozdělováním. Po staletí to jejich předchůdci prováděli na mořích. My jim a jejich spojencům ze STANU, TOP09, KDU-ČSL a ODS, teď pomůžeme dobýt, dobít a ovládnout tu největší možnou loď – náš stát! Jim pak stačí všechny ty byty, domy, chaty, chalupy a polnosti, které jste nakoupili-zdanit. POŘÁDNĚ ZDANIT! Tímto moderním přerozdělováním tak vznikne u někoho bohatství, ale u vás to nebude! Vy jim přispějete na uplácení těch co pochopili, že se dá dobře žít bez práce, pouze s příslibem poslušnosti státních sponzorů.Naši předci nám volbou komunistů a socialistů v roce 1946, svou nerozhodností v r. 1948 a lhostejností v padesátých letech při ničení soukromého zemědělství a služeb, dali šanci se poučit z jejich chyb. TAK TO KONEČNĚ JEDNOU UDĚLEJME! Nebo raději zvolíme pokles životní úrovně a očekávání světlých zítřků?

Karel Petřík
Půjdete-li k volbám, koho budete volit ve druhém kole prezidentské volby?