Svátek má: Václav

Komentáře

Pokrokem k chudobě a válkou k osvícení

Plánované zchudnutí většiny evropské populace prostřednictvím „Zeleného údělu“ se pravděpodobně podaří urychlit válkou.

V Evropě má tato zkratka k chudobě obrovskou výhodu v tom, že všechnu zlobu, kterou to způsobí, je možné svalit na Rusko. Tato úžasná možnost se vyvinit je patrně pro evropské velmoci důvodem k tomu, že se snahou o její zastavení příliš nespěchají. Spíš naopak s jim vrozeným zápalem pro spravedlivý boj ji pomáhají dodávkami zbraní udržovat, dokonce přejí USA ty gigantické kšefty, které jim to přinese.

 To, že většina světa nevěřila, že se USA podaří zajistit vyvolání konfliktu, který má už při vzniku jediného možného vítěze, a tím jsou USA, to dokazuje, že za nitky tahá někdo mimořádný. USA hodně vydělají, Evropa hodně zchudne, a Rusko hodně oslabí. Tomu se říká husarský kousek. Přerozdělení vlivů na světové dění jednou podstrčenou válkou, to se hned tak nevidí. Je to učebnicové, ukázkové využití mocenského boje na Ukrajině vyhroceného až k válce. A až Ukrajina splní svůj úkol a dějinnou povinnost, tak se na ni vykašlou. Už je třeba jen válku s pomocí hrdinného prezidenta trochu po Evropě rozšířit.Naše vláda válku a vytčené cíle vidí zcela jinak. Ukrajinci podle ní bojují za nás, Polsko, Slovensko, Německo, Rakousko -  které na to zapomíná, dál za ……….a evropské hodnoty. Asi se mýlím. Jsem totiž trochu zmatený z těch, jistě ověřených zpráv, kdy nám vláda přes svá nezávislá media sděluje že – Rusové sice prohrávají, ale hrozí nebezpečí, že se nezastaví, a dorazí až k nám. Nepochopil jsem, proč je Ukrajinci poženou až sem. Tato a jiné nešťastné nepřesnosti mě pak nutí k přemýšlení, a úsměvným závěrům. Naštěstí na přemýšlení má dnes málokdo čas. A proč taky, když je podle vlády a svobodných medií vše tak jasné! Přesto moudrá vláda chtíc pomoci pochybovačům zřídila místa, kde každému zdarma odborníci rozptýlí pochyby a ještě si může, také zdarma, napráskat každého, kdo je proti nebo tápe. Myslím, že se tento počin naší občanské, demokratické, lidové, starostlivé, nezávislé, lupičské, topstraně opravdu povedl.

Včera se mi zdál sen, že jsem se znovu narodil. Psal se rok 1951 Po probuzení se mi ulevilo – ZATÍM

Karel Petřík

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Karel Petřík 

18. září 2023
Toto množství demonstrantů svolaných předsedou neznámé strany PRO dokázalo zaplnit Václavák.

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Ne, my nejsme oběti, Rajchl má pravdu!

Karel Petřík 

12. září 2023
Jsme jen národem, který si zas neumí vládnout. Naší účastí v EU omlouváme politickou a hospodářskou destrukci naší země, ale svou neschopností najít a zvolit si politiky, kteří budou schopni prosazovat naše zájmy, jsme to vše sami zavinili.

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Ministryně Černochová a sny dětí – které ona nemá

Karel Petřík 

5. září 2023
Před pár dny nám oznámila, ať se připravíme, tedy naše republika, na dlouhou válku s Ruskem, a masivní přesuny i pobyt vojsk NATO na našem území.

Slovní průjem lidovce Bartoška

Slovní průjem lidovce Bartoška

Karel Petřík 

29. srpna 2023
Tentokrát v nedělním dopoledním programu na TV PRIMA se na poslance z SPD mluvícího o snížení porodnosti, obrátil s otázkou: „ Jak spolu souvisí nákup letadel F35 a porodnost?“

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Karel Petřík 

22. srpna 2023
Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru. Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení.

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

9.8. Rajchl vrhl naše kostky

Karel Petřík 

13. srpna 2023
Někdo možná čekal větší rachot, ale i jedna kostka může strhnout lavinu.

Myslíte si, že by měl ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) rezignovat?

Ano
transparent.gif transparent.gif
69%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
15%