Svátek má: Ambrož|Benjamín

Regiony

Velikost textu:

Bazén na Eliščině nábřeží v Hradci Králové opět v provozu

Bazén na Eliščině nábřeží v Hradci Králové opět v provozu

Zítra, v pondělí 29. 7. od 6. hodin bude 50m bazén po odstávce opět otevřen pro veřejnost. Pravidelná letní odstávka Plaveckého bazénu 50m končí po 21 dnech. Práce, které byly prováděny, si vyžádaly i vypuštění 50m dětského bazénu.

Zrekonstruované toalety
28. července 2013 - 18:01
Proběhlo vyčištění dna, stěn a dezinfekce bazénů, všechny veřejné prostory byly vymalovány a byly provedeny údržbářské práce, které nelze provést při běžném provozu: na technologii úpravny vody, jednotkách vzduchotechniky, ohřevu teplé užitkové vody a rozvodech vody a kanalizace. Pro zázemí bufetu v hale byl rovněž zrekonstruován nákladní výtah. Kralovehradeckenovinky.cz informovala Magdaléna Vlčková, tisková mluvčí MmHK.

V loňském roce proběhla generální oprava technologie a sociálního zařízení (sprchy, toalety, parní kabiny). V letošním roce se provozovateli – Správě nemovitostí Hradec Králové podařilo pro návštěvníky zrekonstruovat i toalety ve vstupní hale. Došlo k výměně sanitárních zařízení, obkladů, dlažeb a podhledů.
Návštěvníci jistě ocení i další detaily, které zkrášlují interiér vstupní haly, jako jsou nové sedačky, informační nástěnka a či vylepšený vzhled pokladny.

Oba bazény jsou znovu napuštěné. Krásně čistá voda se těší na první návštěvníky, kteří mohou znovu procházet do Městských lázní spojovací chodbou. K uzavření lázní dojde od 9. do 27. září 2013. Během této odstávky můžete využívat jak Plavecký bazén 50 m, tak i Koupaliště Flošna.

(jv,foto:MmHK)

Více z regionu na Kralovehradeckenovinky.cz