Svátek má: Barbora

Regiony

Velikost textu:

Tragická nehoda u Špindlerova Mlýna

Tragická nehoda u Špindlerova Mlýna

V sobotu po 13.hodině přijal operační důstojník Královéhradecké policie oznámení o tragické nehodě, ke které došlo u Špindlerova Mlýna na Trutnovsku.

Z místa nehody
22. září 2019 - 08:00

Třicetiletý řidič sportovního vozu cestoval společně s 12 letým dítětem. Ve  směru od Vrchlabí vjel do pravotočivé zatáčky v okamžiku, kdy od Špindlerova Mlýna přijíždělo další osobní auto. Ze Špindlerova Mlýna cestoval 49 letý řidič a 47 letá spolujezdkyně. Řidič tohoto vozu bohužel čelní střet nepřežil, žena byla s těžkým zraněním letecky transportována do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Řidič ze sportovního vozu byl i s dítětem s lehkým zraněním převezen do  nemocnice ve Vrchlabí.  

Přesná příčina tragické nehody je ve vyšetřování trutnovských kriminalistů, kteří nařídili soudní pitvu, odběr krve pro účely zjištění případné přítomnosti alkoholu v těle řidičů a budou zajišťovat znalecké zkoumání v oboru dopravy.

Silnice z Herlíkovic do Špindlerova Mlýna byla po dobu vyšetřování a odstraňování následků nehody zcela uzavřena.


Královéhradeckénovinky.cz o nehodě informovala plk. Mgr. Ivana Ježková, MBA, ředitelka kanceláře ředitele KŘ Královéhradeckého kraje.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:krp khk)