Svátek má: Filip

Regiony

Velikost textu:

I na sjezdovkách buďte opatrní a nedávejte zlodějům šanci

I na sjezdovkách buďte opatrní a nedávejte zlodějům šanci

Hned první den v roce 2015 se několik minut před půl devátou obrátila s žádostí o pomoc na trutnovské policisty jednadvacetiletá dívka, která první večer letošního roku strávila na sjezdovce v Mladých Bukách.

Ilustrační foto
6.leden 2015 - 10:00

Z výpovědi poškozené vyplynulo, že si kolem dvacáté hodiny odložila svůj snowboard značky BTM růžové barvy do stojanu u místního bufetu a šla se občerstvit. Uvedené chyby využil dosud neznámý zloděj, který prkno s vázáním značky GRAVITY z místa odcizil. Poškozená vyčíslila škodu na 7 tisíc korun. Za přečin krádež hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky.

Mějte na paměti, že krádež ať již lyžařského vybavení či jiných věcí, které ponecháte bez dozoru na volně přístupných místech před restauracemi či bary, jsou pro náhodné zloděje snadným cílem. Policie České republiky v Trutnově tímto žádá všechny návštěvníky lyžařských areálů, aby nedávali zlodějům šanci svou nepozorností a někdy až lehkomyslností. Mějte své věci neustále pod kontrolou. Informuje por. Bc. Udo Ertner z Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje.
(jv,foto:arch)