Svátek má: Iveta|Slavoj

Regiony

Velikost textu:

Policisté hledají důležité svědkyně, pokud je znáte, volejte 158

Policisté hledají důležité svědkyně, pokud je znáte, volejte 158

Hradečtí policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění trestné činnosti, páchané na seniorech.

Svědkyně
3. března 2019 - 08:00

Policisté hledají v této souvislosti dvě důležité svědkyně, které by jim mohly na základě cenných poznatků pomoct při pátrání po neznámém podvodníkovi, jenž se v minulých měsících pohyboval na Slezském Předměstí v Hradci Králové. Podle zjištění policistů se tyto ženy měly pohybovat v místech okolo polikliniky na Slezském Předměstí, kde neznámý muž v minulosti oslovoval náhodně kolemjdoucí seniory a nabízel jim různé zboží. Jak se později ukázalo, mělo jít ze strany podezřelého muže o předem připravené jednání s cílem vylákat od starších spoluobčanů finanční hotovost.

Prosíme ženy na zveřejněných fotografiích nebo na kamerovém záznamu, aby neváhaly a kontaktovaly proto nejbližší služebnu Policie ČR. S žádostí o pomoc se rovněž obracíme na veřejnost, aby v případě, že tyto ženy pozná, informovala policisty na bezplatné lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Kriminalita v kraji vloni klesla, objasněnost naopak stoupla

Kralovehradeckenovinky.cz informovala por. Mgr. Lenka Burýšková z Policie České republiky Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:arch)