Svátek má: Květoslava

Byznys

Velikost textu:

Aplikace umožní si půjčit auto po celém světě a na výběr je jich 50 tisíc

Aplikace umožní si půjčit auto po celém světě a na výběr je jich 50 tisíc

Nedávno unikátní službu v podobě pořízení auta přes internet spustila česká inovační laboratoř AuresLab pro prodejce zánovních vozů Mototechna. S podobnou službou, ale která je však zaměřena na zapůjčování aut, přichází  firma Avis Česko, která tyto služby má v plánu v podobě mobilní aplikace.

Pronajmu si auto? Stačí kliknout.
2. března 2019 - 14:41

Výběr vozidla, upgrade, prodloužení pronájmu a přímý přístup k vozidlu, to vše je nyní přístupné jediným kliknutím skrze aplikaci Avis, což tvrdí provozovatel služby, která byla nejdříve ověřena za velkou louží. 

Poté, co byla totiž  aplikace úspěšně spuštěna v USA a v Austrálii, se nových funkcí aplikace mají dočkat i   zákazníci v Evropě, včetně Česka, Německa, Rakouska a Švýcarska. Ještě rychlejší a efektivnější služby dostanou zákazníci na klíčových mezinárodních místech, jako je londýnské letiště Heathrow, pařížské Orly a letiště Mnichov. Tyto služby budou dostupné na mnoha dalších mezinárodních trzích, např. ve Francii, ve Spojeném království a v Norsku.

"Když jsme aplikaci Avis spustili, naším cílem bylo zjednodušit proces pronájmu a poskytnout našim zákazníkům nejnovější nástroje, které splňují jejich potřeby a očekávání. Naše neustálé investice do vývoje nových funkcí online aplikace jsou důkazem toho, že Avis Budget Group rozumí svým zákazníkům a dává jim kompletní kontrolu nad procesem pronájmu - od rezervace vozidla po jeho navrácení. Nejen, že jsme tím odstranili stres, nýbrž také čekání v půjčovně, to vše abychom poskytli ještě lepší a rychlejší služby," řekl k novince Mark Servodidio, který je mezinárodní prezident společnosti Avis Budget Group. :

Rozšíření funkcí je dalším krokem Avis Budget Group , která jde  vstříc budoucnosti mobility a ta je v cestovním průmyslu postupně čím dál tím více online, je vše integrované a dostupné na vyžádání. Proto,  aby společnost spustila revoluci pronájmu automobilů, zahájila Avis Budget Group ambiciózní proces digitalizace a za cíl si stanovila zpřístupnit online globální flotilu do roku 2020.

Jak se to projeví?  V rámci kooperace s další firmou získal  Avis Budget Group flotilu online dostupných vozidel s tím, že 50,000 automobilů vybavil technologií Key as a Service, z nichž 25,000 operuje v Evropě.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: archív)Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

NWR
0.1
AAA Auto
24
CETV
103.6
ČEZ
503.5
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK
829
FORTUNA
194.5
KITD
5.2
KOMERČNÍ BANKA
799.5
NWR
272
ORCO GROUP
12.4
PFNONWOVENS
702
PHILIP MORRIS ČR
14520
O2 C.R.
234
UNIPETROL
382.5
VIG
637.5