Svátek má: Libuše|Amálie

Byznys

Velikost textu:

Aplikace umožní si půjčit auto po celém světě a na výběr je jich 50 tisíc

Aplikace umožní si půjčit auto po celém světě a na výběr je jich 50 tisíc

Nedávno unikátní službu v podobě pořízení auta přes internet spustila česká inovační laboratoř AuresLab pro prodejce zánovních vozů Mototechna. S podobnou službou, ale která je však zaměřena na zapůjčování aut, přichází  firma Avis Česko, která tyto služby má v plánu v podobě mobilní aplikace.

Pronajmu si auto? Stačí kliknout.
2. března 2019 - 14:41

Výběr vozidla, upgrade, prodloužení pronájmu a přímý přístup k vozidlu, to vše je nyní přístupné jediným kliknutím skrze aplikaci Avis, což tvrdí provozovatel služby, která byla nejdříve ověřena za velkou louží. 

Poté, co byla totiž  aplikace úspěšně spuštěna v USA a v Austrálii, se nových funkcí aplikace mají dočkat i   zákazníci v Evropě, včetně Česka, Německa, Rakouska a Švýcarska. Ještě rychlejší a efektivnější služby dostanou zákazníci na klíčových mezinárodních místech, jako je londýnské letiště Heathrow, pařížské Orly a letiště Mnichov. Tyto služby budou dostupné na mnoha dalších mezinárodních trzích, např. ve Francii, ve Spojeném království a v Norsku.

"Když jsme aplikaci Avis spustili, naším cílem bylo zjednodušit proces pronájmu a poskytnout našim zákazníkům nejnovější nástroje, které splňují jejich potřeby a očekávání. Naše neustálé investice do vývoje nových funkcí online aplikace jsou důkazem toho, že Avis Budget Group rozumí svým zákazníkům a dává jim kompletní kontrolu nad procesem pronájmu - od rezervace vozidla po jeho navrácení. Nejen, že jsme tím odstranili stres, nýbrž také čekání v půjčovně, to vše abychom poskytli ještě lepší a rychlejší služby," řekl k novince Mark Servodidio, který je mezinárodní prezident společnosti Avis Budget Group. :

Rozšíření funkcí je dalším krokem Avis Budget Group , která jde  vstříc budoucnosti mobility a ta je v cestovním průmyslu postupně čím dál tím více online, je vše integrované a dostupné na vyžádání. Proto,  aby společnost spustila revoluci pronájmu automobilů, zahájila Avis Budget Group ambiciózní proces digitalizace a za cíl si stanovila zpřístupnit online globální flotilu do roku 2020.

Jak se to projeví?  V rámci kooperace s další firmou získal  Avis Budget Group flotilu online dostupných vozidel s tím, že 50,000 automobilů vybavil technologií Key as a Service, z nichž 25,000 operuje v Evropě.

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: archív)Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

NWR
0.1
AAA Auto
24
CETV
91.3
ČEZ
488
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK A
582.8
FORTUNA
194.5
KITD
5.2
KOMERČNÍ BANKA
568
NWR
272
ORCO GROUP
12.4
PFNONWOVENS
688
PHILIP MORRIS ČR A
13280
O2 C.R.
219
UNIPETROL
382.5
VIG
537.5