Svátek má: Magdaléna

Politika

Velikost textu:

Dozvíte se toho před volbama na nás tolik, že vám polezou oči z důlků

Dozvíte se toho před volbama na nás tolik, že vám polezou oči z důlků

Strana Práv Občanů představila druhý srpnový čtvrtek superlídra strany a oficiálně zahájila volební kampaň SPO v rámci voleb do Poslanecké sněmovny. Tím předákem SPO je František Ringo Čech, který zároveň kandiduje do Sněmovny v Praze.

František Ringo Čech
11. srpna 2017 - 08:20

Volebního předáka Františka Ringo Čecha předseda SPO Jan Veleba oficiálně představil druhý srpnový čtvrtek v Praze v sídle strany.  

Prvnizpravy.cz byly na místě děje ...


Hudebník, textař, spisovatel, herec, dramatik a malíř, prostě umělec, který je břitkým glosátorem dění ve společnosti ... to je  František Ringo Čech, o němž se ví, že dlouhodobě také patří k podporovatelům prezidenta Miloše Zemana.


"Chci pomoct našemu prezidentovi, který potřebuje v Parlamentu spojence!“, řekl František Ringo Čech ke svému rozhodnutí.

"Jeho názory jsou v souladu s volebním programem strany SPO s názvem PEVNÉ ČESKÉ KOŘENY, se kterým jde Strana Práv Občanů do parlamentních voleb v říjnu 2017," dodal k tomu Jan Veleba.

Ještě před oficiálním potvzením Františka Ringo Čecha do role volebního šéfa  SPO už v některých článcích na webech, které nelze podezřívat z podpory prezidenta Zemana, byly zveřejněny informace upozorňující na umělcovu minulost například o jeho podepsání "anticharty".

"Vysvětlím to. Nepodepsal jsem ji, i když my umělci jsme byli v Národním divadle, zatímco ta chátra byla v Redutě. Když jsme to měli podepsat, vzali jsme,  jak se říká dráhu. Zdrhli jsme. Jenže druhý den mi zavolala sekretářka od Hrabala a sdělila mi. Pane Čechu my jsme vás zachránili před průserem a podepsali jsme vás tam. Hrabal by vás zabil," vysvětlil Čech čtyřicet let starou událost, přičemž jmenoval Hrabala, který z pozice ředitele Pragokoncertu rozhodoval v době komunisty řízené kultury o učinkování a neučinkování  téměř   všech umělců populární hudby na veřejnosti.

"Já se tomu směju, když o tom píší lidé, kteří tu dobu nezažili. Objeví se to znovu a znovu," dodal Čech.

Neobáváte se, že se před volbami budou oponenti SPO snažit vás skandalizovat dalšími nepravdami nebo polopravdami?


"Dozvíte se toho před volbama na nás tolik, že vám polezou oči z důlků," očekává stupňování volební kampaně v její závěrečné fázi František Ringo Čech.

Strana práv občanů představí svého volebního předáka patrně F.R.Čecha

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)