Svátek má: Jonáš

Politika

Velikost textu:

Žerty stranou aneb zkřížte koronavirus s Českou poštou!

Žerty stranou aneb zkřížte koronavirus s Českou poštou!

Občas zaznějí v médiích od známých osobností při besedách s novináři žertovné příběhy, vzpomínky, humor, vtipy i kruté žerty, které glosují a komentují aktuální dění. Tentokrát  žerty či napsané myšlenky byly vybrány v době, kdy nikdo neví, zda je nebo není promořený.

Nevyšla dneska naějaká psina?
1. srpna 2020 - 05:50

„Mám nápad. Zkřížte koronavirus s Českou poštou?" přihlásil do diskuse mezi popíjejícími senátory jeden z nich.

„A proč bychom to měli dělat? Co má ten vir společného třeba se zásilkami, které nám doručuje naše pošta? " zeptal se jiný v tu chvíli vyděšený senátor z navrhovatele křížení viru s váženou institucí.

„Hodně. No nejspíš ho vůbec nedostanete a ještě nechá vzkaz, že to zkoušel," vysvětlil vtipný senátor svůj návrh.Přijde premiér Andrej Babiš do lékárny, aby si tam vyžádal lék.

„Potřeboval bych nějaký lék, který by léčil mé hamounství, na které mi upozorňují moji poradci," požadoval předseda vlády na lékárnici.

Ta se ani nestačila nadechnou, aby premiérovi vysvětlila, že takový lék nemají, ale Andrej Babiš stačil svůj požadavek ještě doplnit.

„Hlavně mi toho léku dejte, co nejvíce. Nejlépe všechny léky, které tady máte," upřesnil svůj požadavek premiér.

„Nu a hlavně o tom s nikým nemluvte, že jsem tady byl. Nebo to nějaký idiot zveřejní v bulváru, že slepě důvěřuji svým poradcům," sdělil český politik lékarnici, která si toto přání vyslechla už s otevřenými ústy.
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Prvnizpravy.cz   zde ...(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)