Svátek má: Bořek

Politika

Velikost textu:

Žerty stranou? Muslimové hlásí: Cizoložství v Česku? Neexistuje!

Žerty stranou? Muslimové hlásí: Cizoložství v Česku? Neexistuje!

Občas zaznějí od politiků při besedách s novináři žertovné příběhy,  vzpomínky, humor, vtipy i kruté žerty,  které  glosují a komentují aktuální dění. Tady jsou některé z nich .

NEvyšla dneska nějaká psina?
20. dubna 2019 - 06:23

Z jedné arabské zemi, kde ženu mohou ukamenovat už za pouhé cizoložství, vyslali  do všech státu po celém světě své proškolené zpravodaje, aby  v každé přidělené  lokalitě  sledovali, jak jsou na tom  s cizoložstvím právě tam.  

Zpravodaj, který byl půl roku na studijním pobytu  v Česku dokonce napsal podrobnou zprávu, na jejímž konci uvedl,  že za dobu šesti měsíců nezaregistroval žádnou událost, že by někoho v této středoevropské zemi ukamenovali. Po půl roce tak arabský pozorovatel dospěl k závěru, že v Česku  se cizoložství nevyskytuje.Trochu opilý poslanec zastavil před Velikonocemi jinou poslankyni, kterou si vybral, protože ve Sněmovně už působí  mnoho volebních období v opozici i ve vládnoucí koalici a zeptal se ji.

"Paní kolegyně, řeším záhadu, proč vajíčko je na jednom konci širší a na druhém užší?"  Oslovená žena celá vyděšená tazatelovou otázkou přizná, že to neví.  Poslanec se zakýval  a hulvátsky  utrousil. "Tak to se budu muset asi zeptat jiné, která je opravdu snáší."

(ps, Prvnizpravy.cz, foto: ps)