Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Dětský den pod názvem „Hradec Králové – bezpečné město 2018“

Dětský den pod názvem „Hradec Králové – bezpečné město 2018“

Městská policie Hradec Králové ve spolupráci s Magistrátem města Hradec Králové, KMS Střed města a KMS Střed města – historické centrum, pořádá ve středu 23.května od 9:00 hodin na Tylově nábřeží v prostorách před ZŠ Josefa Gočára akci Hradec Králové – bezpečné město 2018.

Ilustrační foto
17. května 2018 - 08:00

Hradec Králové – bezpečné město 2018 je již dvanáctý ročník dětského dne.

Dětský den je určen především dětem z hradeckých základních a mateřských škol. Program tvoří ukázky policejní sebeobrany, výcviku služebních i záchranářských psů, první pomoci a seskoku parašutistů. K vidění bude výstroj, výzbroj, technika strážníků, policistů, vojáků, hasičů, zdravotníků a vyhlídkový balón.

Pro všechny účastníky je připraven zábavný program, jehož součástí jsou soutěže a hry, jízda zručnosti, nafukovací klouzačky, trampolíny i skákací hrad. Zájemci mohou usednout do vozidla záchranné služby, hasičů nebo policistů, do autobusu MHD, ale i za volant závodního vozu.

Při taktickém cvičení „Útočníci ohrozili na koncertu 1600 osob“

"Cílem naší akce je seznámit dětskou veřejnost s činností policistů, hasičů, zdravotníků i dalších spolupodílejících se subjektů. Zároveň chceme oslavit konec školního roku a Mezinárodní den dětí," píše se anotaci pořadatelů..

Kralovehradeckenovinky.cz informovala Eva Kněžourová, tisková mluvčí Městské policie Hradec Králové.


(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:arch.mp)