Svátek má: Světlana

Regiony

Velikost textu:

Hradec Králové bude hostit kardiologický workshop

Hradec Králové bude hostit kardiologický workshop

V aule Univerzity Hradec Králové se ve dnech 11. až 13. dubna sejdou odborníci na     28. workshopu České asociace intervenční kardiologie, který je nejvýznamnějším celorepublikovým setkáním v této oblasti.

Z plakátu k akci
7. dubna 2018 - 08:00

„Chceme pokračovat v tradici přednášek, ale zejména živých přenosů s interaktivní diskuzí k aktuálním tématům intervenční kardiologie. Dlouholetou součástí našich workshopů je sesterská sekce a znovu je zařazena sekce pro mladé, nejen intervenční, kardiology,“ uvedli k akci předseda organizačního výboru a přednosta I. Interní kardioangiologické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové doc. MUDr. Josef Šťásek Ph.D. a předseda České asociace intervenční kardiologie doc. MUDr. Martin Mates CSc., který působí jako vedoucí lékař Oddělení intervenční kardiologie Nemocnice Na Homolce.

Součástí workshopu bude také otevřené zasedání České asociace intervenční kardiologie, na kterém se bude hovořit například o tématech souvisejících s provozem katetrizačních laboratoří. Akce se letos koná u příležitosti 90. výročí otevření areálu dnešní Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Hradec Králové daruje kraji pozemky na přístavbu domova seniorů


Královéhradeckénovinky.cz o akci informoval Bc. Jakub Sochor, tiskový mluvčí Fakultní nemocnice Hradec Králové.


(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch.)