Svátek má: Vladislav

Regiony

Velikost textu:

Hradecký Aupark bodoval v soutěži Best of Realty

Hradecký Aupark bodoval v soutěži Best of Realty

Hradecké nákupní centrum Aupark získalo „stříbrnou medaili“ v 19. ročníku prestižní realitní soutěže „Best of Realty“. Cena byla udělena v uplynulém týdnu v Kongresovém centru České národní banky v Praze.

Aupark
13.listopad 2017 - 08:00

O vítězích rozhodovala osmičlenná porota složená ze zástupců profesních sdružení, bankéřů, realitních poradců i samotných uživatelů nemovitostí. U přihlášených projektů hodnotila lokalitu, urbanistické a architektonické řešení, kvalitu realizace a úspěšnost na realitním trhu.

„HB Reavis sice v Best of Realty boduje pravidelně, to nám ovšem neubírá radost a hrdost nad tím, že naši práci oceňuje tak široké spektrum odborníků,“ říká Petr Herman, ředitel HB Reavis pro Českou republiku.  

Obchodní centra se do soutěže vrátila po loňské pauze, kdy ceny v této kategorii nebyly vyhlašovány kvůli malému počtu nově dokončených nákupních center. Letošní ocenění tak dokázali uspět mezi kandidáty z let 2016 i 2017.


Aupark Hradec Králové byl otevřen loni na podzim a již si stihl získat četné zákazníky z Hradce Králové i širšího okolí. Do města přinesl několik nových značek (mezi jinými například Wojas, Celio, Pandora, SuperDry nebo Sklizeno) i velmi širokou nabídku gastronomických služeb. Hradec mu vděčí i za nový parkovací dům, kde část míst mají k dispozici rezidenti z okolí Auparku, a za nové, urbanisticky hodnotné zakončení Gočárovy třídy. Porota soutěže Best of Realty ocenila i design centra, použití kvalitních materiálů a velmi zdařilou práci architektů s denním světlem v interiérech Auparku. Kralovehradeckenovinky.cz Informoval Jakub Verner.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:aupark hk)