Svátek má: Kamil

Regiony

Velikost textu:

Jičín zřídil linky pro seniory nad 80 let

Jičín zřídil linky pro seniory nad 80 let

Pro seniory nad 80 let, kteří si s registrací na očkování nevědí rady a kteří nemají nikoho, kdo by jim s tím pomohl, město Jičín zřídilo telefonní linky 493 545 234 a 493 545 246.

Jičín
19. ledna 2021 - 08:00

Linky jsou dostupné v pracovních dnech od 8 do 17. V první řadě se referenti Odboru soc. věcí a zdravotnictví MěÚ Jičín pokusí otázky vyřešit na telefonu, jsou však připraveni v krajním případě vyslat pracovníka za seniorem, aby společně provedli registraci na mobilním zařízení.

Ostatní občany zdvořile prosíme o součinnost. Znáte ve svém sousedství seniora nad 80 let? Zeptejte se ho, zda nepotřebuje pomoci s registrací na očkování nebo mu řekněte o telefonních linkách.

Pro šíření informace byly zhotoveny letáky, viz příloha. Pracovníci Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MěÚ Jičín ve spolupráci s dalšími kolegy vylepili letáky na prodejny v Jičíně. Podrobné informace jsou uvedeny na webových stránkách www.mujicin.cz. Informace bude šířena také pomocí Facebooku Jičín – moje město a hlášením starosty města JUDr. Jana Malého.

Krajský úřad koordinuje s městy přípravu velkých očkovacích center

Královéhradeckénovinky.cz informoval Mgr. Jan Jireš, tiskový mluvčí, MěÚ Jičín.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch.)