Svátek má: Emil

Regiony

Velikost textu:

Koupaliště Flošna prodlužuje otevírací dobu

Koupaliště Flošna prodlužuje otevírací dobu

Od pondělí 19. června dojde k prodloužení otevírací doby na letním koupališti Flošna do 20 hodin. Ve všední dny je Flošna otevřena již od 6 hodin ráno, v sobotu a neděli od 9 hodin.

Flošna
18.červen 2017 - 08:00

Koupaliště Flošna zahájilo osmou letní sezónu 27. května 2017. Od otevření do 14. června si přišlo zaplavat již přes 13 000 návštěvníků. Tak, jako v minulých letech bude i v této sezóně na Koupališti Flošna probíhat noční koupání. Noční koupání je pořádáno podle předpovědi počasí a je zveřejňováno na internetových stránkách www.snhk.cz/flosna nebo na facebooku Koupaliště Flošna. Noční koupání probíhá od 21.00 do 23.30. Voda v bazénech na Koupališti Flošna je vyhřívána a její minimální teplota je udržována na 26 °C.

Koupaliště Flošna nabízí návštěvníkům 50m plavecký bazén, relaxační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky a dětský bazén se dvěma minitobogány. Dále si můžete užít velmi rychlý dušový tobogán, ke kterému jsou k dispozici nové jednoduše i dvojduše. Klasickou zábavou je tobogán sjížděný na zádech nebo vsedě. Oba tobogány obtéká líná řeka. Jedním z velkých lákadel je adrenalinová skluzavka Jump pro odvážné návštěvníky.

Koupaliště Flošna zahajuje v sobotu osmou letní sezónu


K občerstvení návštěvníků slouží restaurace a letní altán. Nově jsou k dispozici i nápojové automaty, kde je možné si zakoupit chlazené nápoje

(jv,kralovehradeckenovinky.cz.foto:mmhk)