Svátek má: Stanislava

Regiony

Velikost textu:

Letní koupaliště Flošna se otevírá veřejnosti pro sezónu 2023

Letní koupaliště Flošna se otevírá veřejnosti pro sezónu 2023

Letní koupaliště Flošna, které provozuje Správa nemovitostí Hradec Králové, zahajuje novou sezónu.

Koupaliště Flošna
21. května 2023 - 08:00

Veřejnosti se otevřelo v sobotu 20. května. V provozu budou všechny atrakce i služby koupaliště, voda v padesátimetrovém bazénu bude vyhřátá na 26 stupňů. Vstupné bude zatím mimosezónní, tedy 100 korun a s čipovými hodinkami 70 korun, hodinové vstupné pak za 64 korun na modré čipové hodinky a 54 korun na červený čip. V hlavní sezóně se opět vrátí ranní plavání od šesti hodin a ve vybraných dnech noční koupání od 20.45 do 23 hodin.

Pro letošní rok se mohou návštěvníci těšit na novinky. Stávající dětské hřiště bylo přesunuto do prostoru mezi restaurací a hřištěm pro plážový volejbal a bylo rozšířeno a doplněno o nové herní prvky. Hřiště je nyní více ve stínu a zajistí tak vyšší komfort malým návštěvníkům. Na ploše jsou instalovány nové kolotoče a houpačky. Navíc byl dvojnásobně zvětšen zastíněný prostor u dětského bazénu a vyměněna byla celá jeho konstrukce včetně stínící sítě. Upravena byla i plocha pro umístění stolu na stolní tenis.

Práce probíhaly během jarních měsíců a nyní je vše hotovo. V roce 2022 také proběhla instalace automatické pokladny ve vstupu na koupaliště. Automatická pokladna slouží pro bezobslužný prodej vstupenek, zjištění stavu kreditu na čipových hodinkách a dobití čipových hodinek.

V areálu koupaliště je k dispozici restaurace Flošna s bowlingem, kterou můžete navštívit i bez nutnosti vstupu na koupaliště. Mimo hlavní letní sezónu využívají restauraci i návštěvníci celoročně otevřeného wellness studia, squashe a fitness Fit4Fun.Koupaliště Flošna je v provozu od roku 2010 a celkem ho navštívilo téměř 1,2 milionu návštěvníků.

Královéhradeckénovinky.cz informovala Kateřina Rohlíčková, tisková mluvčí Magistrátu města Hradec Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch.mmhk)Souhlasíte s tím, že Česká republika podepsala obrannou smlouvu s USA?

Ano
transparent.gif transparent.gif
13%
Ne
transparent.gif transparent.gif
33%
Je mi to jedno
transparent.gif transparent.gif
54%