Svátek má: Zora

Regiony

Velikost textu:

Lhůta pro podávání žádostí o stipendium byla prodloužena

Lhůta pro podávání žádostí o stipendium byla prodloužena

Nadační fond Oblastní nemocnice Jičín a.s. prodloužil termín pro podávání žádostí o stipendia do 10.září 2019.

Dětské oddělení nemocnice Jičín
14. července 2019 - 08:00

Končíte školu a přemýšlíte o kariéře v nemocnici v Jičíně nebo v Novém Bydžově? Požádejte si o stipendium a ulehčete svůj start v zaměstnání. Pokud je akademický rok 2018/2019 pro vás absolventský a studujete (či jste úspěšně dostudovali) obory všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, fyzioterapeut nebo praktická sestra, výzva se týká právě vás. Žádosti k Nadačnímu fondu Oblastní nemocnice Jičín a.s. jsou dostupné na webových stránkách  a termín pro sběr žádostí byl prodloužen až do 10. září 2019.

Žadatelem o stipendium musí být studentka či student absolventského ročníku 2019 příslušného studijního nebo vzdělávacího programu (oboru), což znamená, že musí mít v době podání žádosti splněny všechny povinnosti a předpoklady nutné pro zakončení studia v roce 2019. Podmínkou je také podpis Smlouvy o poskytnutí stipendia a o uzavření budoucí pracovní smlouvy s Oblastní nemocnicí Jičín (jako budoucím zaměstnavatelem). Žadatel se tak zaváže nastoupit do zaměstnání v jičínské, anebo novobydžovské nemocnici.

Regionální muzeum v Jičíně plánuje novou stálou expozici

„Stipendia budou rozdělena do maximální výše alokovaného finančního limitu, což je 1,6 milionu Kč. Pro absolventy oborů všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka a fyzioterapeut jsou určena stipendia ve výši 80 tisíc Kč, pro absolventy oboru praktická sestra 60 tisíc Kč. Na zařazení do programu a poskytnutí stipendia není právní nárok," dodává  Jan Jireš, tiskový mluvčí Městského úřadu Jičín.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:arch.nem)