Svátek má: Magdaléna

Regiony

Velikost textu:

Město Hradec Králové ocení nadějné sportovce

Město Hradec Králové ocení nadějné sportovce

Patronkou letošního ročníku je reprezentantka České republiky a mistryně světa v hokejbalu Lucie Rejlová.

Z loňského vyhlášení
3. března 2018 - 08:00

Vítěze 13. ročníku ankety „Naděje královéhradeckého sportu“ bude veřejnost znát v pondělí 5. března, slavnostní vyhlášení se bude konat tradičně v sále hradecké filharmonie v podvečer od 18 hodin.

Za své úspěchy a sportovní výsledky v loňském roce bude oceněno dvacet individuálních sportovců a kolektivy v kategoriích mládeže do 18 let. Konkrétní jména oceněných každoročně navrhuje výběrová komise složená ze zástupů města, Královéhradecké unie sportu a sportovních novinářů z regionu. Tento návrh následně sportovní komise rady města projedná a doporučí ke schválení radě a zastupitelstvu města Hradec Králové.


Součástí vyhlášení výsledků ankety v pondělí 5. března 2018 bude tradičně bohatý doprovodný program. V průběhu slavnostního večera se ve svých exhibicích a vystoupeních představí například oddíl taekwonda hradeckého Sokola, sportovní šermíři jednoty Orel, ukázky bojových umění předvedou členové Nozomi Dojo. Kulturní část obstará Základní umělecká škola Střezina nebo taneční skupina T-BASS.

Kralovehradeckenovinky.cz informoval Petr Vinklář, tiskový mluvčí Magistrátu města Hradec Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:arch.)