Svátek má: Drahoslav

Regiony

Velikost textu:

Nemá někdo natočeného silničního piráta?

Nemá někdo natočeného silničního piráta?

Silničního pirát na obchvatu České Skalice předjížděl celou kolonu aut, přitom vytlačil ze silnice protijedoucí vůz.

Z místa nehody
8. května 2018 - 08:00

Kamerové záznamy nebezpečně předjíždějícího řidiče, který v pátek 4. 5. 2018 svou riskantní jízdou vytlačil ze silnice do pole protijedoucí vůz, by od případných svědků rádi získali náchodští dopravní policisté.

Hledají proto motoristy, kteří v tu dobu, tedy v pátek 4. 5. 2018 ve 20.30 jeli po obchvatu České Skalice (silnice I/33 Hradec Králové-Náchod)) a mají na svých palubních kamerách nebo na mobilních telefonech zachycenu nebezpečnou jízdu modrého fordu s polskou státní poznávací značkou.

Kostel sv. Jiljí v Chropyni tvoří její dominantu

Řidič ve fordu jedoucí ve směru od Hradce Králové na Polsko (na Náchod), předjížděl celou kolonu před ním jedoucích vozidel a přitom ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu. Řidič protijedoucího vozu Peugeot 206, aby zabránil čelní srážce, strhnul řízení vpravo mimo vozovku a skončil na přilehlém poli. Tam se s vozem otočil na střechu.

Modrý ford aniž by přibrzdil, pokračoval dál v jízdě. Dvacetiletý řidič Peugeotu byl převezen do nemocnice, odkud byl po ošetření propuštěn. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na vozidle Peugeot ve 30.000 korun, alkohol byl u řidiče vyloučen dechovou zkouškou.

Dva dny proležela seniorka za dveřmi svého bytu

Dopravní nehodu policisté dále vyšetřují a velmi by jim přitom pomohlo, pokud někdo z ostatních motoristů piráta silnic natočil, aby jim záběry poskytl. Uvedené informace lze zavolat na dopravní inspektorát Náchod, nebo na linku 158.

Kralovehradeckenovinky.cz informovala por. Mgr. Eva Prachařová, komisař Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje.


(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:pčr)