Svátek má: Jonáš

Regiony

Velikost textu:

Oblíbená akce pro seniory se znovu vrací od srpna do aquacentra

Oblíbená akce pro seniory se znovu vrací od srpna do aquacentra

První prázdninový měsíc zahájilo aquacentrum v Městských lázních akcí pro děti zdarma do deseti let. Na srpen je připravena další akce pro seniory.

Aquacentrum
26. července 2021 - 08:00

Na srpen je připravena další akce, tentokrát určena především seniorům, kdy osoby nad 60 let budou moci navštívit aquacentrum za cenu vstupného do plaveckého 50m bazénu, a to každé úterý od 10 do 14 hodin.

Akce začíná v úterý 3. srpna a bude pokračovat každý týden ve stejném čase, během letních prázdnin prozatím bez cvičení. Aquacentrum je otevřeno v běžné otevírací době 10:00 – 21:00 ve všedních dnech, o víkendech a svátcích 10:00 – 20:00.

Jednorázovou vstupenku na „seniorské úterý“ je možné zakoupit vždy v úterý dopoledne při příchodu v pokladně aquacentra. Za akční seniorskou cenu lze využít všechny atrakce aquacentra - velký rekreační bazén s vlnobitím, kruhový perličkový bazén, bazén s podvodními masážemi, vířivý bazének s teplotou vody 37 °C, parní kabinu, příp. i tobogán.  V ceně této vstupenky za cenu bazénu je i vstup do Sauna & SPA zóny, která je v letním provozu otevřena vždy od 11 hodin, bez obsluhy a možnosti zakoupit si občerstvení. Jídlo a pití si lze pořídit přímo v bazénové hale v baru u vody nebo v bistru nad vodou.

V úterý je sauna společná pro muže i ženy. K dispozici je kromě potní místnosti také vnitřní odpočívárna i venkovní atrium nebo ochlazovací bazének.

Město vybavuje novou budovu odlehčovací služby Honkova

V ceně zvýhodněného jednorázového vstupného je také volný průchod vyhřívanou chodbou v plavkách na sousední 50 m plavecký bazén a na Slunnou loučku, která přímo vybízí k relaxaci pod širým nebem.


Královéhradeckénovinky.cz informovala Bc. Kateřina Šmídová, tisková mluvčí, Magistrátu města Hradec Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz,foto:mmhk,snhk)