Svátek má: Jonáš

Regiony

Velikost textu:

Očkování bez registrace nabídne Fakultní nemocnice Hradec Králové

Očkování bez registrace nabídne  Fakultní nemocnice Hradec Králové

Očkovací centrum v areálu FN HK nabídne mimořádnou možnost očkování bez registrace osobám starším 16 let.

Ilustrační foto
3. srpna 2021 - 08:00

Očkovací centrum v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové nabídne o víkendu 7. a 8. srpna 2021 mimořádnou možnost očkování zájemců bez předchozí registrace. Očkování bude možné v sobotu i v neděli od 8:00 do 16:00 hodin v přízemí Pavilonu interních oborů (budova č. 10) v areálu FN HK.

„Jedná se jednorázovou akci, kterou chceme dalším zájemcům o očkování umožnit získat vakcínu bez předchozí registrace a dokončit očkování ještě v průběhu měsíce srpna. O případném dalším očkování ve FN HK bez registrace rozhodneme podle zájmu o očkování a samozřejmě také s ohledem na kapacity centra,“ uvedl vedoucí Očkovacího centra FN HK MUDr. Pavel Kosina.

Očkovací týmy budou aplikovat zájemcům vakcínu firmy Pfizer/Biontech, očkování bez registrace nebude možné pro děti mladší 16 let a pro samoplátce.Fakultní nemocnice Hradec Králové očkuje registrované zájemce sedm dní v týdnu, v poslední době se výrazně zkrátila čekací doba na podání vakcíny. Nyní je po provedení registrace možné získat volný termín v řádu několika dnů. Ti, kteří preferují očkování bez registrace, mohou od středy 28. července využít v pracovních dnech v čase od 13:00 do 18:00 Očkovací centrum v Obchodním centru Atrium. V prvních dnech možnost očkování využívalo kolem 90 zájemců denně.


Kralovehradeckenovinky.cz informoval Bc. Jakub Sochor, mluvčí Fakultní nemocnice Hradec Králové.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:fnhk)