Svátek má: Kazimír

Regiony

Velikost textu:

Policisté pátrají po svědcích tragické dopravní nehody cyklisty

Policisté pátrají po svědcích tragické dopravní nehody cyklisty

K tragické dopravní nehodě cyklisty došlo ve středu 13. ledna krátce před 15. hodinou na železničním přejezdu číslo 4004 v Hradci Králové.

Místo nehody
17. ledna 2021 - 08:00

Kriminalisté prvotním šetřením zjistili, že ke srážce cyklisty a osobního vlaku došlo zřejmě tím způsobem, že cyklista nerespektoval světelné výstražné zařízení železničního přejezdu a sklopené závory, které objel a vjel na trať v době, kdy z pravé strany přijížděl osobní vlak.

Cyklista následkem střetu s přední částí vlaku utrpěl zranění neslučitelná se životem. Ke zranění cestujících ve vlaku nedošlo.

Policisté žádají řidiče vozidel stojících před železničním přejezdem v ulici Kydlinovská a další případné svědky tragické nehody, při které ve středu zemřel cyklista po střetu s vlakem, aby se z důvodu pomoci řádného objasnění nehody přihlásili na lince 158 nebo se dostavili přímo na dopravní inspektorát v Malšovicích.

Vlak jel od Třebechovic p/O k hlavnímu nádraží Hradec Králové a cyklista od Plácek směrem k Vančurovu náměstí. Předem děkujeme za spolupráci.

Zloděj bral vše, co mu přišlo pod ruku

Kralovehradeckenovinky.cz informovala por. Iva Kormošová z Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:pčr)