Svátek má: Slavomír

Regiony

Velikost textu:

Šťastný otec stihnul porod a policistům děkuje

Šťastný otec stihnul porod a policistům děkuje

Dopravní nehoda, při níž se automobil střetne se zvěří, je pro policisty z Rychnovska velmi běžnou událostí.

Prap. Bc. Lucie Šebestová a nprap. Milan Pírko
26. listopadu 2020 - 08:00

K takové nehodě před několika dny vyjížděli i dopravní policisté prap. Bc. Lucie Šebestová a nprap. Milan Pírko. Ani jeden z nich však netušil, že po celkem rutinním výkonu, tedy obyčejném zadokumentování, bude následovat velice milá a dojemná novina, jejíž byli součástí.

Řidič totiž adresoval policejní hlídce poděkování, které nepotřebuje dalších komentářů a vysvětlení…

„…Při cestě z práce mi před auto skočilo stádo srnčího a jeden kus jsem srazil. Během vyšetřování a záznamu nehody mi volala přítelkyně, že začal porod. Hlídka jednala rychle, s vědomím, že mi rodí přítelkyně. Rychle a profesionálně. Porod jsem stihl a mohl jsem být přítomen nejkrásnějšímu okamžiku v našem životě. Je to příběh ze sbírky "to nevymyslíš". Děkuji za takové policisty. Děkuji za rychlost, profesionalitu, lidskost i dávku lidového humoru, který mi to vše ulehčil. S pozdravem šťastný otec…“

Při komunikaci na sociálních sítích buďte obezřetní

Oběma policistům prap. Bc. Lucii Šebestové a nprap. Milanu Pírkovi jsme rádi obratem poděkování tlumočili. I když je to jen pár vět, je to i pro ně nesmírně cenná zpětná vazba, která opravdu potěší. Děkujeme za to," poděkovala za policie mjr. Ing. Magdaléna Vlčková, MBA.

Královéhradeckénovinky.cz informovala mjr. Ing. Magdaléna Vlčková, MBA, vedoucí oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:pčr)