Svátek má: Miloslava

Regiony

Velikost textu:

V hradeckém tanečním klubu proběhla kontrolní akce policistů

V hradeckém tanečním klubu proběhla kontrolní akce policistů

V noci ze 4. na 5.července 2018 proběhla v jednom z tanečních klubů v Hradci Králové preventivní akce, zaměřená na držení a distribuci omamných a psychotropních látek a dále na podávání alkoholu nezletilým osobám.

Ilustrační foto
11. července 2018 - 08:00

Akce se účastnili policisté z pořádkové policie a z kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje a policisté z územního odboru Hradec Králové, v součinnosti s celní správou. V průběhu akce byly zkontrolovány vnitřní i venkovní prostory objektu a také přilehlé komunikace, včetně zaparkovaných vozidel.

Městská policie doporučuje "Buďte ostražití!"

Zkontrolováno bylo celkem 76 osob a 26 osobních motorových vozidel. Při akci byly zjištěny dva přestupky po linii toxi a v jednom ze zaparkovaných vozidel byla zajištěna marihuana (přestupky vyřešeny na místě). Celkem u deseti osob ve věku od 15 do 18 let bylo zjištěno požití alkoholu. Tyto případy byly zadokumentovány a předány příslušnému útvaru policie k řešení. Uvedená akce nebyla jediná, k níž policisté přistoupili. Obdobné preventivní akce se budou i v budoucnu opakovat.

Kralovehradeckenovinky.cz informovala por. Mgr. Lenka Burýšková z Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje.

(jv,kralovehradeckenovinky.cz foto:arch)