Svátek má: Petr

Sport

Velikost textu:

Kam 11.července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal, cyklistiku

Kam 11.července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal, cyklistiku

Sportovní program je sice už nyní v létě  poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Doprovodnými vozidly na Tour de France jsou automobily značky Škoda
11. července 2023 - 10:23


Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.
    

     v úterý   11. července  2023


 
  Fotbal                                                                                          


Přípravná utkání

10:30  SK Kvítkovice -  SK Sigma Olomouc B
11:00  Bruk-Bet Termalica Nieciecza -  MFK Karviná
11:00  FK Pardubice -  MFK Chrudim 
16:30  FK Mladá Boleslav - Cracovia Krakov 
16:30  FK Čukarički Bělehrad - AC Sparta Praha
17:00  SK Líšeň 2019 -  SK Slavia Praha B
17:30  1. SK Prostějov -  TJ Start Brno
18:00  SK Sigma Olomouc -  SK Rapid Vídeň

Liga mistrů (předkola) ...  1. předkolo

17:00  FC Urartu -  ŠK Zrinjski Mostar
17:30  Lincoln Red Imps FC -  FK Karabach
18:00  VMFD Žalgiris Vilnius -  FC Struga
20:00  Hamrun Spartan FC -  Maccabi Haifa FC
20:00  FK Olimpija Lublaň -  FC Valmiera
20:45  KF Partizani Tirana -  BATE Borisov
20:45  FC Ballkani -  FC Ludogorec Razgrad
20:45  KÍ Klaksvík -  Ferencvárosi TC

Malta - Mistrovství Evropy hráčů do 19 let

Tenis

Londýn (Velká Britanie) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Wimbledon - ženy ... čtvrtfinále


14:00  Jessica Pegulaová -  Markéta Vondroušová

Wimbledon - čtyřhra žen ...  osmifinále

12:00   A. Bondárová, G. Minnenová -   M. Bouzková, S. Sorribesová-Tormová
16:30   S. Hunterová, E. Mertensová -  M. Kolodziejová, M. Vondroušová

Challenger Jasy ...  1. kolo


11:00  Andrej Čepelev -  Zdeněk Kolář
12:30  Dalibor Svrčina -  Sebastian Gima
14:00  Jakub Menšík -  Kyrian Jacquet

Challenger Salcburk    ... 1. kolo

Neil Oberleitner  -  Vít Kopřiva

WTA Contrexéville ... 1. kolo

11:00  Tatjana Mariaová -  Tereza Martincová
14:30  Clara Burelová -  Barbora Palicová


Basketbal

Skopje (Severní Makedonie) - Mistrovství Evropy hráčů do 20 let, divize B

Volejbal

Mistrovství světa hráčů do 21 let ...  skupina H


13:00   Česko -  Mexiko

Mistrovství světa hráčů do 21 let

Házená

Mistrovství Evropy juniorek



   Cyklistika                                                                                                                                     


.
Etapový závod Tour de France -  10. etapa (167,5 km)

13:20   Vulcania -  Issoire

Anadia (Portugalsko) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice juniorů a závodníků do 23 let

Střelba

Lonato (Itálie) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní



(ps pro SportovniListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)



Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
79%
Ne
transparent.gif transparent.gif
11%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%