Svátek má: Petr

Sport

Velikost textu:

Kam 13.července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal, cyklistiku

Kam 13.července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal, cyklistiku

Sportovní program je sice už nyní v létě  poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hurá, jdeme se koupat
13. července 2023 - 10:53


Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.
    

     ve čtvrtek     13. července  2023


 
     Fotbal                                                                                          

Evropská konferenční liga (předkola) ...  1. předkolo

17:00  FC Tobol Kostanaj -  FC Honka Espoo
17:00  FC Pjunik -  JK Trans Narva
17:00  Inter Escaldes -  Víkingur Gota
17:00  FC Ararat-Armenia -  KF Egnatia
17:30  FK Makedonija Ďorče Petrov -  RFS Riga
18:00  FK Panevežys -  FC Milsami Orhei
18:00  FC Haka -  Crusaders F.C.
18:00  FC Magpies -  Dundalk FC
19:00  Gżira United FC -  lentoran FC
19:00  FC Hegelmann -  FK Shkupi 
19:00  KF Dukagjini -  Europa FC
19:00  Riga FC -  Víkingur Reykjavík
19:00  Alaškert FC - Arsenal Tivat
19:00  FC Torpedo Kutaisi -  FK Sarajevo
19:00  NK Domžale -  Balzan FC
19:30  FC Progres Niederkorn - SC Gjilani
19:30  Ponybont FC -  FC Santa Coloma
20:00  HB Tórshavn -  Derry City FC
20:00  FK Škendija Tetovo -  Haverfordwest County AFC
20:00  KA Akureyri -  Connah's Quay FC
20:00  F Tirana -  FC Dinamo Batumi
20:00  FC Vaduz -  FK Neman Hrodna
20:30  FK Željezničar Sarajevo -  FC Dinamo Minsk
20:30  FK Sutjeska -  SS Cosmos
20:45  Linfield FC -  KS Vllaznia Shkodër
20:45  SP La Fiorita -  FC Zimbru Kišiněv
21:00  NK Maribor -  Birkirkara FC

Malta - Mistrovství Evropy hráčů do 19 let



    Tenis                                                                                                

Londýn (Velká Britanie) - Grandslamový turnaj Wimbledon

Wimbledon - ženy ...  semifinále

14:30  Elina Svitolinová -  Markéta Vondroušová

Challenger Jasy ...  osmifinále


13:00  Michael Vrbenský -  Vitalij Sačko

Challenger Salcburk ..  osmifinále


11:00  Blaž Rola -  Vít Kopřiva

Atletika

Espoo (Finsko) - Mistrovství Evropy do 23 let

Basketbal


Skopje (Severní Makedonie) - Mistrovství Evropy hráčů do 20 let, divize B

Volejbal

Mistrovství světa hráčů do 21 let ...  skupina H

13:00  Egypt - Česko

Mistrovství světa hráčů do 21 let

Házená

Mistrovství Evropy juniorek


   Cyklistika                                                                                                                                     


.
Etapový závod Tour de France -  12. etapa  (169 km)

13:20   Roanne - Belleville-en-Beaujolais

Anadia (Portugalsko) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice juniorů a závodníků do 23 let


Střelba Lonato (Itálie) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Triatlon


Hamburk (Německo) - Závody mistrovství světa v triatlonovém sprintu



(ps pro SportovniListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)



Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
79%
Ne
transparent.gif transparent.gif
11%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%