Svátek má: Petr

Sport

Velikost textu:

Kam 20. července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal, cyklistiku

Kam 20. července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal, cyklistiku

Sportovní program je sice už nyní v létě  poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

To je nápad, jít se vykoupat
20. července 2023 - 09:03


Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.
    

     ve čtvrtek   20. července  2023


 
     Fotbal                                                                                          

Evropská konferenční liga (předkola)  ...  1. předkolo

17:00  FC Santa Coloma -  Penybont FC
17:00  Europa FC -  KF Dukagjini
17:00  Birkirkara FC -  NK Maribor
17:30  Paide Linnameeskond -  B36 Tórshavn
17:30  FS Riga  -  FK Makedonija Ďorče Petrov
17:30  JK Trans Narva -  Pjunik Jerevan
18:00  FC Honka Espoo -  FC Tobol Kostanaj
18:00  Milsami Orhei -  FK Panevežys
19:00  Dinamo Batumi -  KF Tirana
19:00  Zimbru Kišiněv -  SP La Fiorita
19:00  FC Dinamo Minsk -  Željezničar Sarajevo
20:00  Connah's Quay FC -  KA Akureyri
20:00  SC Gjilani -  FC Progres Niederkorn
20:00  Víkingur Gota -  Inter Escaldes
20:00  Egnatia Rrogozhinë -  Ararat-Armenia Jerevan
20:00  FK Něman Grodno -  FC Vaduz
20:30  Glentoran FC -  Gżira United FC
20:30  Arsenal Tivat -  Alaškert FC
20:45  St Patrick´s Athletic FC -   F91 Dudelange
20:45  Víkingur Reykjavík -  Riga FC
20:45  Derry City FC -  HB Tórshavn
20:45  Haverfordwest County AFC -  Škendija Tetovo
20:45  KF Vllaznia Skadar -  Linfield FC
20:45  Dundalk FC -  FC Magpies
20:45  SS Cosmos -  Sutjeska Nikšić
21:00  KF Shkupi -  Hegelmann Kaunas
21:00  Crusaders Belfast - Haka Valkeakoski
21:00  FK Sarajevo - Torpedo Kutaisi

Mistrovství světa žen ... skupina A

09:00  Nový Zéland -  Norsko

Mistrovství světa žen ...  skupina B


12:00   Austrálie -  Irsko


    Tenis                                                                                               

WTA Budapešť ...  osmifinále

11:00  Nadia Podoroská -  Anna Sisková

Bastad (Švédsko) - Turnaj mužů

Budapešť (Maďarsko) - Turnaj žen

Gstaad (Švýcarsko) - Turnaj mužů

Newport (USA) - Turnaj mužů

Palermo (Itálie) - Turnaj žen

Motorismus

Estonská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích


   Cyklistika                                                                                                                                     


.
Etapový závod Tour de France  18. etapa (185 km)

13:35  Moûtiers - Bourg-En-Bresse

Kanoistika

Bratislava (Slovensko) - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Lukostřelba

Plzeň - Mistrovství světa v paralukostřelbě

Veslování

Plovdiv (Bulharsko) - Mistrovství světa závodníků do 23 let

Střelba

Čchangwon (Korea) - Mistrovství světa juniorů ve sportovní střelbě

Plavání

Fukuoka (Japonsko) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

12:30 dvojice ženy - volný program

Skoky do vody

11:00 3 m prkno muži

Dálkové plavání

Smíšená družstva 4x1,5 km



(ps pro Regionalninovinky.cz & SportovníListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)



Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
79%
Ne
transparent.gif transparent.gif
11%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%