Svátek má: Petr

Sport

Velikost textu:

Kam 26. července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal tady i tam

Kam 26. července 2023 za sportem? Hurá na tenis, fotbal tady i tam

Sportovní program je sice už nyní v létě  poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Taková projižďka na kole - to je nápad
26. července 2023 - 08:57

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.
    

     ve středu  26. července  2023


 
     Fotbal                                                                                          


Evropská konferenční liga (předkola) ...  2. předkolo

17:00  FC Struga -  FK Budućnost Podgorica
18:00  RFS Riga -  Sabah Baku FK
18:45  FC Midtjylland -  FC Progres Niederkorn
19:30  CSKA 1948  -   FCSB
20:00  Fenerbahce Istanbul -  Zimbru Kišiněv
20:00  FK Něman Grodno -  Balzan FC

Liga mistrů (předkola) ...  2. předkolo

19:00  Aris Limassol -  BATE Borisov
19:00  FC Šeriff Tiraspol -  Maccabi Haifa FC
20:45  KÍ Klaksvík -  FK Häcken
20:45  PFC Ludogorec Razgrad -  NK Olimpija Lublaň


Mistrovství světa žen


Skupina B

14:00  Kanada -  Irsko

Skupina C

07:00  Japonsko -  Kostarika
09:30  Španělsko -  Zambie

   Tenis                                                                                  

Challenger Verona ...  1. kolo - Přejít na odložené zápasy

10:00   Vít Kopřiva -   Valentin Royer

TP Umag  ... osmifinále


21:00  Jiří Lehečka -  Dominic Thiem

Challenger Segovia ...  osmifinále

11:30  Juan Pablo Ficovich -  Dominik Palán

WTA Varšava (Polsko) žen  ...  osmifinále

11:00  Yanina Wickmayerová -  Tereza Martincová
13:30  Viktória Hrunčáková -  Linda Nosková

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Hamburk (Německo) - Turnaj mužů a žen

Lausanne (Švýcarsko) - Turnaj žen

Umag (Chorvatsko) - Turnaj mužů

Challenger Verona  (Itálie)  ... 1. kolo



Basketbal

Niš (Srbsko) - Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

Motorismus

Vratislav (Polsko) - Mistrovství světa družstev na ploché dráze

Druhé semifinále

Šerm

Milán (Itálie) - Mistrovství světa

fleret ženy
kord muži

Olympiáda

Maribor (Slovinsko) - Olympijské hry mládeže EYOF

Střelba

Leobersdorf (Rakousko) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Plavání

Fukuoka (Japonsko) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

3:30 rozplavby (50 m znak ženy, 100 v. zp. muži, 200 m pol. záv. muži, 200 m mot. ženy, smíšená pol. štafeta 4x100 m)

13:00 semifinále (50 m znak ženy, 100 v. zp. muži, 200 m pol. záv. muži, 200 m mot. ženy) a finále (800 v. zp. muži, 200 m v. zp. ženy, 200 m mot. muži, 50 m prsa muži, smíšená pol. štafeta 4x100 m)



(ps pro Regionalninovinky.cz zdroj:  SportovníListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)



Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
79%
Ne
transparent.gif transparent.gif
11%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%