Svátek má: Petr

Sport

Velikost textu:

Kam 29.července 2023 za sportem? Hurá na fotbal, kola, atletiku a moto

Kam 29.července 2023 za sportem? Hurá na fotbal, kola, atletiku a moto

Sportovní program je sice už nyní v létě  poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Tyčkařka Amálie Švábíková a dálkař Radek Juška na setkání s novináři v Praze před republikovým šampionátem
29. července 2023 - 14:53


Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.
    

     v sobotu   29. července  2023


 
     Fotbal                                                                                          

FORTUNA: LIGA 2023/2024 ...  2. kolo

15:00   SK Sigma Olomouc -  MFK Karviná
15:00   FC Zlín -  AC Sparta Praha
15:00   FK Pardubice -  FK Jablonec
18:00   FC Baník Ostrava -  1. FC Slovácko

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  2. kolo

17:00  FC Sellier & Bellot Vlašim -   MFK Chrudim
17:00  SK HS Kroměříž -  1. SK Prostějov
17:00  SK Líšeň 2019 -  FC Vysočina Jihlava

MOL Cup ...  předkolo

10:00  SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - MFK Vítkovice
10:00  SK Hřebeč -  SK Újezd Praha 4
10:00  FK Velké Hamry -  MFK Trutnov
10:00  TJ Spoje Praha -  SK Benátky nad Jizerou
10:00  SK Petřín Plzeň -  FK Hvězda Cheb
10:00  FK Olympie Březová -  FC Viktoria Mariánské Lázně
10:00  FK Robstav -  FK Ostrov
15:00  FK SK Polanka nad Odrou -  FC Hlučín
16:00  TJ Sokol Nespeky -  FK Komárov
17:00  FK Nové Sady -  FK Blansko
17:00  TJ Břidličná -  SK Uničov
17:00  SFK ELKO Holešov -   ČSK Uherský Brod
17:00  SK Jiskra Rýmařov -   FK Krnov
17:00  FC Chomutov -  SK Aritma Praha
17:00  FC Libišany -  RMSK Cidlina Nový Bydžov
17:00  FK Tachov -  SK Klatovy 1898
17:00  TJ Spartak Chrastava -  FK Turnov
17:00  FK Letohrad -  FC Hlinsko
17:00  FC Rokycany -  SK Senco Doubravka
17:00  TJ Skaštice -  FC Slovan Rosice
17:00  FK Bílovec -  FK Frýdek-Místek
17:00  FC Kostelec na Hané -  TJ Tatran Bohunice
17:30  Tatran Všechovice -  SK Hranice
18:00  FC Vsetín -  TJ Valašské Meziříčí

Slovenská liga ...   1. kolo

18:00  Michalovce -  Dunajská Streda
18:00  Žilina -  Ružomberok
18:00  Skalica -  Zlaté Moravce-Vráble
20:30  Košice -   Slovan Bratislava

Mistrovství světa žen


Skupina F

12:00   Francie -  Brazílie
14:30   Panama -  Jamajka

Skupina G

08:00  Švédsko -  Itálie



  Lední hokej                                                                        

Přípravné zápasy před turnajem Hlinka Gretzky Cup hráčů do 18 let

17:00  Slovensko -  USA
18:30  Česko -  Kanada


   Tenis                                                                                  

WTA Varšava -  čtvrtfinále

13:40  Iga Świąteková -  Linda Nosková

Challenger Verona ... semifinále

18:00  Mathias Bourgue -  Vít Kopřiva

Hamburk (Německo) - Turnaj mužů a žen  ... čtyřhra - finále

Panovová, Danilinová (1-Rus./Kaz.) -  Kolodziejová, Kulikovová (2-ČR/USA)

Lausanne (Švýcarsko) - Turnaj žen

Umag (Chorvatsko) - Turnaj mužů


    Atletika                                                                                                    



Tábor - Mistrovství Česko

Z dvoudenního mistrovství Česka v atletice z Tábora od 29. do 30. července 2023 vysílá živě ČT sport!

Basketbal

Přípravný turnaj mužů

20:45  Portugalsko -  Česko

Niš (Srbsko) - Mistrovství Evropy hráčů do 18 let

Vilnius, Klaipeda (Litva) - Mistrovství Evropy žen do 20 let


Volejbal

Montreal (Kanada) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Motorismus


Most - WorldSBK Czech Round ...  Světový šampionát superbiků

Motocyklový závodník Oliver König se těší na třídenní závody mistrovství světa v Mostě! Startuje se od 28. července 2023

Spa-Francorchaps (Belgie) - Tréninky na Velkou cenu Belgie, závod MS vozů formule 1

Vratislav (Polsko) - Mistrovství světa družstev na ploché dráze


Cyklistika

Etapový závod Czech Tour

Kanoistika

Montemor-O-Velho (Portugalsko) - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v rychlostní kanoistice

Šerm

Milán (Itálie) - Mistrovství světa
Družstva
fleret ženy
kord muži


Jezdectví 
Praha - CET Prague Cup, mezinárodní skokové soutěže CSIO4*


Olympiáda

Maribor (Slovinsko) - Olympijské hry mládeže EYOF

Střelba

Leobersdorf (Rakousko) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Univerzitní sport


Čcheng-tu (Čína) - Světové univerzitní hry

Česko může na Letních světových univerzitních hrách v Číně získat hned několik medailí! Hurá do Číny!

Plavání

Fukuoka (Japonsko) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Vodní pólo

11:00 muži - finále
3:30 rozplavby (50 m v. zp. ženy, 50 m znak muži, 50 m prsa ženy, smíšená štafeta 4x100 m v zp., 1500 m v zp. muži)

13:00 semifinále (50 m v. zp. ženy, 50 m znak muži, 50 m prsa ženy) a finále (100 m mot. muži, 200 m znak ženy, 50 m v. zp. muži, 50 m mot. ženy, 800 m v. zp. ženy, smíšená štafeta 4x100 m v zp.)

Triatlon


Sunderland (Velkíá Britanie) - Závody mistrovství světa



(ps pro Prvnizpravy.cz, zdroj:  SportovníListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)




Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
79%
Ne
transparent.gif transparent.gif
11%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
10%