Svátek má: Matěj

Sport

Velikost textu:

Kam 8.února 2024 za sportem? Hurá na hokej, tenis, lyžování, plavání

Kam 8.února 2024 za sportem? Hurá na hokej, tenis, lyžování, plavání

Sportovní program je sice už nyní v zimě poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Švédské hokejové hry 2024 mají na programu utkání: Česko - Švédsko
8. února 2024 - 10:14

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


 

        ve čtvrtek    8. února  2024




     Fotbal                                                                                          


Los skupin UEFA Ligy národů

18:00  Přímý přenos losování skupin nového ročníku UEFA Ligy národů vysílá ČT Sport

   Lední hokej                                                                               

Švédské hokejové hry 2024  ...  1. kolo


18:00  Finsko -  Švýcarsko
19:00  Česko  -  Švédsko

Chance liga ...  24. kolo

18:00  SC Marimex Kolín  -  HC Stadion Litoměřice

Liberec - Turnaj Euro Hockey Tour žen

14:30  Finsko  -  Švýcarsko
18:00  Česko  -  Německo

Plymouth (USA) - Turnaj pěti zemí hráčů do 18 let

Švédsko -  Česko
USA -  Švýcarsko
Švédsko  -  Finsko

  Tenis                                                         

ATP Marseille

19:30  Jiří Lehečka -  Arthur Rinderknech

Challenger Čennaj

Jevgenij Donskoj -  Dalibor Svrčina

Challenger Nottingham

Zdeněk Kolář -  Marvin Möller

WTA Abú Zabí

Barbora Krejčíková -  Sara Sorribesová Tormová
Keninová, Matteková-Sandsová (USA) -  Bouzková, Sorribesová bez boje (4-ČR/Šp.)

WTA Kluž

18:30  Camila Osoriová -  Karolína Plíšková

Córdoba (Argentina) - Turnaj mužů



   Biatlon                                                                                     



Nové Město na Moravě

Volný den




Lyžování

Planica (Slovinsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Volejbal

Extraliga mužů ...  19. kolo

18:00   České Budějovice -  Beskydy

Florbal

Livesport Superliga ... 20. kolo

Sokoli Pardubice -  TJ Sokol Královské Vinohrady

Střelba

Rabat (Maroko) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní


    Plavání                                                                                

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

7:30 volný program družstva - kvalifikace
12:00 volný program dvojice ženy - finále

Skoky do vody

8:00 3 m prkno ženy - kvalifikace
16:30 10 m věž synchro muži - finále

Dálkové plavání



(Petr Skála pro Regionalninovinky.cz, Zdroj: SportovníListy.cz, foto a koláž: Petr Skála)



Myslíte si, že je u nás cenzura a dochází k omezování svobody projevu?

Ano
transparent.gif transparent.gif
43%
Ne
transparent.gif transparent.gif
29%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
28%