Svátek má: Jarmila

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 12.prosince 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, futsal

Kam v neděli 12.prosince 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, futsal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Takle hráli spolu fotbalisté Slavie s borci z Mladé Boleslavi v roce 2019. Nyní se hraje opět v Edenu
12. prosince 2021 - 11:59
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v neděli 12. prosince 2021



      Fotbal                                                                                        


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 18. kolo

15:00  SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
15:00  FK Jablonec - FK Teplice
15:00  SK Dynamo Č. Budějovice - SK Sigma Olomouc
18:00  AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905


Slovenská Fortuna liga ...  18. kolo


17:00  ŠK Slovan Bratislava - DAC 1904 Dunajská Streda

Lední hokej

Tipsport extraliga 2021/22 ... základní část - 32. kolo

15:00  Třinec - Plzeň
15:00  Sparta Praha - Olomouc
15:30  Litvínov - Liberec
16:00  Mladá Boleslav - Pardubice
16:00  Vítkovice -  Karlovy Vary
16:20  České Budějovice - Kladno
17:00  Kometa Brno  -  Zlín

Chance Liga ... 28. kolo

16:00  HC Stadion Vrchlabí - HC Slavia Praha


Slovenská liga ...  26. kolo

16:00  Banská Bystrica - Trenčín
16:00  Košice - Liptovský Mikuláš
17:00  Nitra - Slovan Bratislava
18:00  Spišská Nová Ves - Poprad
18:00  Nové Zámky - Prešov
19:00  Michalovce - Zvolen


Atletika

Dublin (Irsko) - Mistrovství Evropy v krosu

13:21 smíšená štafeta (4x1500 m)
14:13 muži (10 km)
14:53 ženy (8 km)

Biatlon

Hochfilzen (Rakousko) - Závody Světového poháru

11:45  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometru - SP v biatlonu v Hochfilzenu
14:30  Stíhací závod žen na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Hochfilzenu

Lyžování

Bannoje (Rusko) - Závody Světového poháru v alpském snowboardingu

Paralelní slalom:

Muži:
Ženy:

11:40 15 km volně muži
14:00 10 km volně ženy

Klingenthal (Němeecko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

16:00 muži

Otepää (Estonsko) - Závody Světového poháru v severské kombinaci

12:30/16:30 ženy
13:45/15:30 muži

Svatý Mořic (Švýcarsko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:30 super-G ženy

Val d'Isere (Francie) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

9:30/13:00 slalom muži


Basketbal

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 11. kolo

17:00  Ostrava - USK Praha
17:00  Slovanka MB - Trutnov

Házená

Mistrovství světa žen ... skupina 3

15:30  Kongo - Česko
18:00  Jižní Korea - Maďarsko
20:30  Dánsko - Německo

Mistrovství světa žen ...  skupina 4

15:30  Argentina - Japonsko
18:00  Rakousko - Chorvatsko
20:30  Španělsko - Brazílie

Mistrovství světa žen (Prezidentský pohár)

17:30  Tunisko - Paraguay

Florbal

Extraliga žen ... 14. kolo

14:00  FAT PIPE Florbal Chodov - 1. SC TEMPISH Vítkovice
16:00  Bulldogs Brno - FBS Olomouc
17:00  Panthers Praha - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

Cyklistika

Val di Sole (Itálie) - Závod Světového poháru v cyklokrosu


Futsal

První liga ... 15. kolo

19:00  České Budějovice - Ústí nad Labem
20:00  Liberec -Teplice


Olympiáda

Vuokatti (Finsko) - Evropský zimní olympijský festival mládeže

Saně

Altenberg (Německo) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Curling

Leeuwarden (Nizozemsko) - Kvalifikační turnaj mužů a žen v curlingu o postup na olympijské hry

Boby

Winterberg (Německo) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Softbal

Lima (Peru) - Mistrovství světa juniorek

Rychlobruslení

Calgary (Kanada) - Závody Světového poháru

500, 1000 m a týmový závod mužů
1500 m a závod s hromadným startem

Stolní tenis

Evropský pohár klubů ... muži, druhá fáze skupiny A

15:00  HB Ostrov - UTTC Stockerau

Evropský pohár klubů ... muži, druhá fáze skupiny B

10:00  El Niňo Praha - Carrara Tennistavolo

Evropský pohár klubů ... ženy, druhá fáze skupiny A

13:00  Moravský Krumlov - Tecnigen Linares


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)




Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%