Svátek má: René

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 10.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, tenis

Kam v sobotu 10.září 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou, tenis

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Běžte se proběhnout, když máte kam
10. září 2022 - 10:48
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v sobotu  10. září 2022




  Fotbal                                                                                          

FORTUNA:LIGA 2022/2023 ... 8. kolo

16:00  FC Trinity Zlín - FC Zbrojovka Brno
16:00  SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň
19:00  FK Teplice - AC Sparta Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 8. kolo

10:15  FK Třinec - MFK Vyškov
17:00  1. SK Prostějov - FC SILON Táborsko
17:00  SK Líšeň 2019 - FC Vysočina Jihlava

Slovenská liga ... 10. kolo

18:00  Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica
18:00  Skalica - Dunajská Streda
19:00  Michalovce - Podbrezová

Liga žen ...  3. kolo

11:00  Lokomotiva Brno - Slavia Praha
11:00  Slovan Liberec - Sparta Praha
15:00  Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko


  Lední hokej                                                                            

Hokejová Liga mistrů ... skupina B

18:00  HK SŽ Olimpija Lublaň - Grizzlys Wolfsburg
19:45  EV Zug - TPS Turku

Hokejová Liga mistrů ... skupina C

17:00  EHC Red Bull Mnichov - HC Slovan Bratislava
18:00  Tappara - SC Rapperswil-Jona Lakers

Hokejová Liga mistrů ... skupina D

14:30  ZSC Lions - Fehérvár AV19
14:35  Rögle BK - GKS Katowice

Hokejová Liga mistrů ... skupina G

16:00   Mountfield HK - Frölunda HC
17:00   Eisbären Berlín - Grenoble Bruleurs de Loups


     Basketbal                                                                                                                                 



Mistrovství Evropy - muži ... osmifinále

12:00  Turecko - Francie
14:45  Slovinsko - Belgie
18:00  Německo - Černá Hora
20:45  Španělsko - Litva


Tenis

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open ... dvouhra žen - finále

22:00  Iga Šwiateková - Ons Džabúrová

Challenger Cassis ... semifinále

14:00  Tomáš Macháč - James Duckworth

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open ... dvouhra mužů - semifinále

Carlos Alcaraz - Frances Tiafoe

Frýdek-Místek - Turnaj ITF žen

Volejbal

Mistrovství světa - muži ... semifinále

18:00  Polsko - Brazílie
21:00  Itálie - Slovinsko

Kvalifikace mistrovství Evropy žen ... skupina B

16:00  Finsko - Černá Hora

Házená

Extraliga mužů ... 2. kolo

17:00  HBC JVC Strakonice 1921 - KH ISMM Kopřivnice
17:30  TJ Cement Hranice - HCB Karviná
18:00  Tatran Prešov - Lovci Lovosice

MOL liga žen ... 2. kolo

17:00  DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
17:30  Iuventa Michalovce - Házená Kynžvart
18:00  HK Slovan Duslo Šaľa - HC Tatran Stupava
18:00  DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda

Liga mistryň ... skupina A

16:00  Ferencváros Budapešť - Odense
18:00  Kristiansand - Brest

Evropský pohár mužů ... 1. kolo

17:00  Dukla Praha - Radnički Kragujevac (Srb.)

Evropský pohár mužů ... odveta 1. kola

18:00  Zubří - Izmir

Florbal

Livesport Superliga ... 1. kolo

17:00  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18:00  PSG PANTHERS OTROKOVICE - FbŠ Bohemians

Extraliga žen ... 1. kolo

17:00  Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
19:00  MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc
20:00  Crazy girls FBC Liberec - Finance Novák FBK Jičín
20:00  FAT PIPE Florbal Chodov - Tatran Teka Střešovice

Motorismus

Monza (It.) - Velká cena Itálie, závod MS vozů F1

kvalifikace

16:00

Magny-Cours (Francie) - Závod MS superbiků

Rallye Akropolis, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Grand Prix Dánska, závod MS na ploché dráze

Zolder (Belgie) - Závody ME tahačů


Cyklistika

Španělsko - Etapový závod Vuelta

12:45

20. etapa: Moralzarzal - Puerto de Navacerrada

Hokejbal

Extraliga ... 2. kolo

11:00  HBC Hradec Králové 1988 - SK Hokejbal Letohrad
14:00  HBC Plzeň - HBC Svítkov Stars Pardubice
16:00  HC Kert Park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem

Zápas

Bělehrad (Srbsko) - Mistrovství světa v zápase


Atletika

Kamenice - Kros Štiřín Live

Charitativní běžecký závod o poháry nejlepších atletů světa

10:00

Střelba

Vratislav (Polsko) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Larnaka (Kypr) - Mistrovství Evropy ve střelbě z brokových zbraní

15:45 skeet - smíšená družstva

Ragby

Pohár XV  skupina A ...  druhé kolo


Tatra Smíchov - Sparta Praha   od 11 hodin v Praze pod Strahovem
Praga Praha - Říčany  od 14 hodin na hřišti Pragy ve Vysočanech u Rokytky



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)



Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
15%
Ne
transparent.gif transparent.gif
69%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%