Svátek má: Jarmila

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 11. prosince 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, florbal

Kam v sobotu 11. prosince 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, florbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Čeští florbalisté hrají o třetí místo na MS se Švýcarskem
11. prosince 2021 - 11:42

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v sobotu 11. prosince 2021



      Fotbal                                                                                        



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 18. kolo

15:00  FK Pardubice - FC Baník Ostrava
15:00  FC Hradec Králové - 1. FC Slovácko
15:00  FC FASTAV Zlín - MFK Karviná
18:00  FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec

Slovenská Fortuna liga ... 18. kolo

15:00  MFK Tatran Liptovský Mikuláš - SKF ORION TIP Sereď
15:00  AS Trenčín - MŠK Žilina
15:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FK Senica
15:00  MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble

Lední hokej

Chance Liga  ... 28. kolo

17:00  SC Kolín - HC Benátky nad Jizerou
17:00  DRACI PARS ŠUMPERK - HC Frýdek-Místek
17:00  VHK ROBE Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labemiatlon

Biatlon

Hochfilzen (Rakousko) - Závody Světového poháru

12:15  Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Hochfilzenu
14:15  Štafeta žen na 4x6 kilometrů - SP v biatlonu v Hochfilzenu

Lyžování

Bannoje (Rusko) - Úvodní závody Světového poháru v alpském snowboardingu

09:00 paralelní obří slalom

Copper Mountain (USA) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

20:00 U-rampa

Davos (Švýcarsko) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

14:15 sprint volně ženy a muži

Klingenthal (Německo) - Závody Světového poháru ve skocích na lyžích

10:30 ženy
16:00 muži

Montafon (Rakousko) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

11:00 snowboardcross družstva

Otepää (Estonsko) - Závody Světového poháru v severské kombinaci

9:30/15:30 muži
11:00/16:30 ženy

Ruka (Finsko) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

12:15 skoky

Svatý Mořic (Švýcarsko) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:30 super-G ženy

Val d’Isere (Francie) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

9:30/13:00 obří slalom muži

Val Thorens (Francie) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

11:30 skikros

Basketbal

KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ... 17. kolo

17:30  Pardubice - Olomoucko
17:30  Ostrava - Brno
17:30  USK Praha - Opava
17:45  Kolín - Jindřichův Hradec
18:00  Hradec Králové - Děčín

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 11. kolo

19:30 Slavia Praha - Žabiny Brno

Volejbal

Extraliga mužů ... 12. kolo

17:00  Ostrava - Lvi Praha
17:00  Beskydy - Zlín
18:00  Karlovarsko - Odolena Voda
18:00  Kladno - Ústí nad Labem

Extraliga žen ...  17. kolo

17:00  Olomouc - KP Brno
17:00  Ostrava - Liberec

Házená

Mistrovství světa žen ... skupina 1

15:30  Rumunsko - Portoriko
18:00  Kazachstán - Nizozemsko
20:30  Slovinsko - Polsko

Mistrovství světa žen ... skupina 2

15:30  Černá Hora - Tým Ruské házenkářské federace
18:00  Srbsko - Francie
20:30  Švédsko - Norsko

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  14. kolo

11:30  SHC Maloměřice - Brno - Talent tým Plzeňského kraje
14:00  TJ Cement Hranice - Lovci Lovosice
17:00  TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
18:00  HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín

Mistrovství světa žen (Prezidentský pohár)

15:00  Angola - Írán
17:30  Kamerun - Uzbekistán

Florbal

Extraliga žen ... 14. kolo

17:00  Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice
17:00  FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians
18:00  MITEL Florbalová akademie MB - KM automatik FBK Jičín

Mistrovství světa ... finále

16:30  Finsko - Švédsko

Mistrovství světa ... o  3. místo

13:30  Česko - Švýcarsko

Cyklistika

Jičín - Závěrečný závod českého poháru v cyklokrosu

Tel Aviv (Izrael) - Závěrečný pátý závod premiérové Ligy mistrů v dráhové cyklistice


Šachy

Brno - Mistrovství ČR v bleskovém šachu

Saně

Altenberg (Německo) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Curling

Leeuwarden (Nizozemsko) - Kvalifikační turnaj mužů a žen v curlingu o postup na olympijské hry

Boby


Winterberg (Německo) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Softbal

Lima (Peru) - Mistrovství světa juniorek

Rychlobruslení

Calgary (Kanada) - Závody Světového poháru

1500 m a závod s hromadným startem
1000 m a soutěž týmů žen


Stolní tenis

Evropský pohár klubů ... muži, druhá fáze skupiny B

12:30  Roskilde Bordtennis - El Niňo Praha

Evropský pohár klubů ... ženy, druhá fáze skupiny A

13:00  Moravský Krumlov - Girbau Vic

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)



Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%