Svátek má: Adolf

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 13. dubna 2019 za sportem? Na fotbal, na hokej a na ragby

Kam v sobotu 13. dubna 2019 za sportem? Na fotbal, na hokej a na ragby

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hraje se ragbyové derby Sparta - Tatra Smíchov
13. dubna 2019 - 09:07

Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v  sobotu  13. dubna 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA  ...  osmadvacáté kolo

15:30  1. FC Slovácko -  1. FK Příbram
15:30  MFK Karviná - Fastav Zlín
15:30  Slezský FC Opava -  SK Sigma Olomouc
18:00  FC Viktoria Plzeň -  FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNI LIGA    ... dvaadvacácté  kolo

10:15  FK Baník Sokolov - FK Fotbal Třinec
13:00  FK Pardubice - FK Viktoria Žižkov

Liga žen ... 13. kolo

11:00  Viktoria Plzeň - Dukla Praha
11:00  Lokomotiva Brno -  Hradec Králové
11:00  Liberec - Slavia Praha

Slovenská Fortuna liga ...  4. kolo
15:00  ŠKF iClinic Sereď - FK DAC Dunajská Streda
15:30  MFK Ružomberok - MFK Zemplín Michalovce
17:00  FK Senica - FC Nitra
17:00  AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
17:00  FK Železiarne Podbrezová - FC Spartak Trnava


   Lední hokej    


  Tipsport ELH     ...  semifinále

15:00  Plzeň - Třinec
15:30  Kometa  Brno - Liberec

Piešťany (Slovensko) - Turnaj čtyř zemí hokejistů do 19 let

15:30   Slovensko - Česko

Basilej (Švýcarsko) - Turnaj pěti zemí hokejistů do 17 let
18:00  Česko -  Švédsko

Almetěvsk (Rusko) - Turnaj čtyř zemí hokejistů do 16 let
17:30   Rusko . Česko

  Tipsport Liga (Slovensko)   
  ...  finále play off

18:00  HK Nitra - HC 05 iClinic Banská Bystrica


Atletika

Pardubický půlmaraton
Mezinárodní závod a MČR

Lyžování

Levi (Fin.) - Závěrečný závod série Ski Classics v dálkovém lyžování

Volejbal

Extraliga mužů ...  baráž - 3. zápas
17:00   Brno -  Benátky nad Jizerou

Extraliga žen ...  o 7. místo - 3. zápas
17:00  KP Brno - Ostrava

Extraliga žen ... o 5. místo - 3. zápas
17:00  VK Brno - Přerov

Extraliga žen ...   Baráž - 4. zápas
17:00   Dobřichovice  -   Šternberk

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  o 9. - 12. místo

10:30  TJ Cement Hranice  - SKKP Handball Brno

MOL liga žen ...  22. kolo
14:30  DHC Sokol Poruban - DHC Plzeň
17:00  SHK Veselí n.M. - HC Zlín
17:30  DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa
18:00  DHK Baník Most  -  Sokol Písek

Baseball

Extraliga
12:00  Hroši Brno - Kotlářka Praha
13:00  Skokani Olomouc - Technika Brno
14:00  Draci Brno - Olympia Blansko
14:00  Tempo Praha - Eagles Praha
16:00  Nuclears Třebíč - Arrows Ostrava
16:00  Skokani Olomouc - Technika Brno


Hokejbal


Play-off CROSSDOCK extraligy (CZ) ... čtvrtfinále
11:00  TJ Kovo Praha  -   HC Kert Park Praha
16:30  HBC Hradec Králové 1988 - HBC Plzeň
17:00  HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - SK Hokejbal Letohrad
18:00  Elba DDM Ústí nad Labem - HBC ALPIQ Kladno


Ragby

První liga třetí kolo základní části
Vyškov - Zlín    od 14 hodin
Říčany - Slavia Praha  od 14 hodin na stadionu Josefa Kohouta
Praga - Dragon Brno   od 14 hodin ve Vysočanech u Rokytky
Sparta - Tatra Smíchov od 16 hodin na Podvinném Mlýně

Pohár nadějí třetí kolo základní části
Vyškov - Zlín    od 16 hodin
Říčany - Slavia Praha  od 16 hodin na stadionu Josefa Kohouta
Praga - Dragon Brno   od 16 hodin ve Vysočanech u Rokytky
Sparta - Tatra Smíchov od 18:15  hodin na Podvinném Mlýně



Veletrhy

PRAHA - AUTOSHOW

Výstaviště v Letňanech  od 10:00 do 19:00 hodin

PRAHA -  Autobusový den PID
Stanice Metra  Letňany  od 13:00 do 17:00 hodin

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)