Svátek má: Jarmila

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 18.prosince 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 18.prosince 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Čeští hokejisté odehrají další utkání z Euro Hockey Tour v Moskvě s Ruskem
18. prosince 2021 - 12:14

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole, na lyžích  nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v sobotu  18. prosince 2021



      Fotbal                                                                                        


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ...  19. kolo

15:00 MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň
15:00 Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice
15:00 1. FC Slovácko - FK Jablonec
18:00 FC Hradec Králové - AC Sparta Praha

Slovenská Fortuna liga ...  19. kolo

15:00  ŠKF ORION TIP Sereď - FC Spartak Trnava
15:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble  -    MFK Zemplín Michalovce
15:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa  -    MFK Tatran Liptovský Mikuláš
15:00  FK Senica - AS Trenčín

Lední hokej

Euro Hockey Tour


11:00  Finsko - Kanada
14:00  Rusko - Česko

Chance Liga ... 23. kolo

18:00  HC Stadion Vrchlabí - VHK ROBE Vsetín

Piešťany (Slovensko) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 17 let

11:30  Rusko - USA
15:00  Slovensko - Česko

Biatlon


Le Grand-Bornand (Francie) - Závody Světového poháru

Stíhací závod žen na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Le Grand-Bornand
Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Le Grand-Bornand

Lyžování

Cervinia (Itálie) - Závod Světového poháru ve snowboardingu

Muži:
Ženy:

19:00 paralelní obří slalom

Drážďany (Německo) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Sprint volně:

Muži:
Ženy:

Engelberg (Švýcarsko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

16:00 muži

Orsa Grönklitt (Švédsko) - Prolog týmů seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování
9 km klasicky

Ramsau (Rakousko) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Muži:

Val d'Isere (Francie) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Ženy - sjezd:

Val Gardena (Itálie) - Závody Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Muži - sjezd:

Basketbal

Kooperativa národní liga ...  18. kolo

17:30  USK Praha -  Děčín
18:00  Olomoucko - Nymburk
18:00  Brno - Pardubice
18:00  Jindřichův Hradec - Opava
18:00  Hradec Králové - Ostrava

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ... 12. kolo

14:00  KP Brno - Strakonice
17:00  USK Praha - Chomutov

Volejbal

Extraliga mužů ... 13. kolo

17:00  Beskydy - České Budějovice
17:00  Zlín - Ostrava
17:00  Příbram - Odolena Voda
17:00  Ústí nad Labem - Brno
19:00  Lvi Praha - Kladno

Extraliga žen ...  9. kolo

17:00  Olomouc - Prostějov

Extraliga žen ... 18. kolo

15:00  KP Brno - Šternberk
17:00  Šelmy Brno - Ostrava
17:00  Přerov - Frýdek-Místek
18:00  Liberec - Olymp Praha

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 15. kolo

16:30  HC Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
18:00  KH ISMM Kopřivnice - SHC Maloměřice - Brno
18:00  HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
18:00  HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice
18:30  SKKP Handball Brno - TJ Sokol Nové Veselí

Florbal

Extraliga žen  15. kolo

17:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - Únětická 12 Tatran Střešovice
17:00  FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP Ostrava

Cyklistika

Ruchpen (Nizozemsko) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Box

Ústí nad Labem - Galavečer profesionálního boxu

Krasobruslení

Spišská Nová Ves (Slovensko) - Mezinárodní mistrovství ČR

Boby a saně

Altenberg (Německo) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Innsbruck (Rakousko) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Muži:

Curling

Leeuwarden (Nizozemsko) - Kvalifikační turnaj mužů a žen v curlingu o postup na olympijské hry

Squash

Ostrava - Czech Pro Series, turnaj žen a mužů okruhu PSA

Plavání


Abú Zabí (SAE) - Mistrovství světa v krátkém bazénu

6:30 rozplavby (100 m polohový závod muži, 50 m motýlek ženy, 50 m znak muži, 100 m polohový závod ženy, 50 m volný způsob muži, 200 m znak ženy, 200 m prsa muži, smíšená polohová štafeta 4x50 m)

15:00 semifinále (100 m polohový závod muži, 50 m volný způsob muži, 50 m motýlek ženy, 100 m polohový závod ženy, 50 m znak muži) a finále (200 m prsa muži, 100 m volný způsob ženy, 200 m znak ženy, 100 m motýlek muži, 800 m volný způsob ženy, smíšená polohová štafeta 4x50 m)



(ps, Prvnizpravy.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)



Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%