Svátek má: Jarmila

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 19.března 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, atletiku, ragby

Kam v sobotu 19.března 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, atletiku, ragby

Sportovní program je v těchto dnech sice již rozvolněný, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD veletrh cestovního ruchu
19. března 2022 - 10:37
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole, na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.


       v sobotu 19. března 2022



      Fotbal                                                                                      


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 26. kolo

15:00  FC FASTAV Zlín - FK Pardubice
15:00  Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko
15:00  FC Baník Ostrava - MFK Karviná
18:00  FK Jablonec - FC Viktoria Plzeň

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ..  19. kolo

10:15  FK Fotbal Třinec - 1. SK Prostějov
10:15  FK Dukla Praha - FC MAS Táborsko
10:15  MFK Chrudim - SFC Opava
10:15  MFK Vyškov - FK Varnsdorf
18:00  FK Ústí nad Labem - FK Viktoria Žižkov

Slovenská liga ... 3. kolo nadstavby - skupina o udržení  

15:00  Trenčín -  Senica
15:00  Michalovce - Zlaté Moravce-Vráble
15:00  Žiar nad Hronom - Liptovský Mikuláš
13:00  Žilina - Dunajská Streda
15:00  Slovan Bratislava - Sereď


      Lední hokej                                                                                             

Tipsport extraliga 2021/22 ... čtvrtfinále

16:00  Třinec -  Vítkovice
19:00  Hradec Králové - Mladá Boleslav

Slovenská liga ... předkolo play off - 3. zápasy

18:00  Trenčín - Banská Bystrica
18:00  Prešov - Spišská Nová Ves

Atletika

Bělehrad (Srbsko) - Halové mistrovství světa

9:30 Halové mistrovství světa v atletice v Bělehradě, 2. den

9:30 sedmiboj muži - 60 m překážek
9:50 60 m překážek ženy - rozběhy
10:30 sedmiboj muži - tyč
10:45 60 m muži - rozběhy
11:00 výška ženy - finále
11:40 800 m ženy - rozběhy
12:15 1500 m muži - rozběhy
18:05 tyč ženy - finále
18:15 60 m překážek ženy - semifinále
18:40 60 m muži - semifinále
19:10 800 m muži - finále
19:30 sedmiboj muži - 1000 m
19:40 koule muži - finále
19:50 400 m ženy - finále
20:10 400 m muži - finále
20:35 1500 m ženy - finále
21:05 60 m překážek ženy - finále
21:20 60 m muži - finále

Biatlon

Holmenkollen (Norsko) - Závody Světového poháru

12:50  Stíhací závod žen na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Holmenkollenu
15:00  Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - SP v biatlonu v Holmenkollenu

Lyžování

Berchtesgaden (Německo) - Závěrečné závody Světového poháru ve snowboardingu

13:30 paralelní slalom

Courchevel (Francie) - Finále Světového poháru ve sjezdovém lyžování

10:30  Slalom žen v Courchevelu: 1. kolo
13:30  Slalom žen v Courchevelu: 2. kolo

9:00/12:00 obří slalom muži

Lillehammer (Norsko) - Birkebeinerrennet, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

54 km

Oberstdorf (Německo) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

16:00 lety muži

Špindlerův Mlýn - Závěrečné závody Světového poháru ve snowboardingu

12:00 slopestyle

Veysonnaz (Švýcarsko) - Závěrečný závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

14:15 skikros

Basketbal

Kooperativa národní liga ... 3. kolo nadstavby, skupina A1

17:30  USK Praha - Hradec Králové

Renomia ženská liga ...  čtvrtfinále play off - 5. zápas

16:00  Hradec Králové - Chomutov

Volejbal

Extraliga mužů ...  předkolo play off - 2. zápas

19:30  Brno - Liberec

Extraliga žen  ... čtvrtfinále play off - 3. zápas

18:00  Liberec - Frýdek-Místek

Tlaxcala (Mexiko) - Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu

Házená

MOL liga žen ...  22. kolo

16:00  Házená Kynžvart - HC Tatran Stupava
17:00  HK Hodonín - DHC Sokol Poruba
17:30  DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa
17:30  Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc
18:00  MŠK Dunajská Streda - DHC Plzeň

Přípravný zápas

18:00  Česko - Srbsko

Florbal

Play-down Livesport Superligy florbalu ... 1. kolo

18:00  Sokoli Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Play-off Livesport Superligy florbalu ... 1. kolo

17:00  Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice
18:00  Předvýběr.CZ Florbal MB - ACEMA Sparta Praha

Motorismus

Mandalika (Indonesie) - Kvalifikace na Velkou cenu Indonésie, závod MS silničních motocyklů

05:35  Sáchir (Bahranjm) - Kvalifikace na Velkou cenu Bahrajnu, úvodní závod MS vozů formule 1

Cyklistika

Itálie - Závod Milán-San Remo (WorldTour)

Futsal

První liga ... čtvrtfinále play off - 1. zápas

19:00  Chrudim - Mělník

Hokejbal

Extraliga ... 18. kolo

11:00  TJ Kovo Praha - HC Kert Park Praha
11:00  HBC Hostivař - HBC Kladno
12:00  TJ Snack Dobřany - Elba DDM Ústí nad Labem
14:00  HbK Karviná - HBC Hradec Králové 1988
14:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Pardubice
16:00  HBC Plzeň - HBC Most

Šplh

Příbram - Memoriál Bedřicha Šupčíka v závodu ve šplhu na laně

Curling

Mistrovství světa žen v curlingu

13:00  Prince George (Kanada)

     Ragby                                                                                                                                  

Extraliga ... 3. kolo


11:00   Tatra Smíchov - Říčany pod Strahovem
14:00   Sparta Praha - Dragon Brno na Podvinném Mlýně
14:00   Praga Praha - Slavia Praha  ve Vysočanech u Rokytky
14:00   Vyškov - RC Přelouč


    Veletrhy                                                                                                                   


Praha - Letňany    10:00 - 18:00

HOLIDAY WORLD & REGION WORLD veletrh cestovního ruchu v souběhu s výstavami

FOR CARAVAN a FOR BOAT zaměřenými na cestování, lodě, karavany a dobrodružství.



(ps,  Regionalní novinky.cz  & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)



Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%