Svátek má: René

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 20.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, kanoistiku

Kam v sobotu 20.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, kanoistiku

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Závodníci Otakar Výborný a Tomáš Enge zvou na ME v autokrosu
20. srpna 2022 - 11:32
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       v sobotu  20. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          


FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 4. kolo


16:00  FC Baník Ostrava - FK Teplice
16:00  Bohemians Praha 1905 - FC Hradec Králové
19:00  FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA¨... 4. kolo

10:15  FK Třinec - SK Slavia Praha B
16:30  FK Dukla Praha - FK Varnsdorf
17:00  1. SK Prostějov - SK Sigma Olomouc B
17:00  SK Líšeň 2019 - FK Viagem Příbram
17:00  MFK Karviná  -  FC Vysočina Jihlava

Liga žen ...  1. kolo

11:00  Lokomotiva Brno - Viktoria Plzeň
15:00  Sparta Praha - Baník Ostrava



  Lední hokej                                                                            



Přípravné zápasy

12:00  HC 05 Banská Bystrica - Rytíři Kladno
18:00  Grenoble Bruleurs de Loups - HC Vítkovice Ridera

Mistrovství světa do 20 let ... o 3. místo


22:00  Švédsko - Česko

Mistrovství světa do 20 let ... semifinále

02:00 Švédsko - Finsko

Tenis

Challenger Grodzisk Mazowiecki ... semifinále

14:30  Tomáš Macháč - Skander Mansouri

WTA Cincinnati (USA) - Turnaj žen ... semifinále

17:00  Madison Keysová - Petra Kvitová

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů ... dvouhra - čtvrtfinále

Medveděv (1-Rus.) - Fritz (11-USA)

Atletika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy

8:30 20 km chůze muži,
10:15 20 km chůze ženy,
20:05 tyč muži - finále,
20:15 800 m ženy - finále,
20:25 oštěp ženy - finále,
20:43 100 m přek. ženy - rozběhy,
21:15 štafeta 4x400 muži - finále,
21:45 štafeta 4x400 ženy - finále,
22:13 3000 m přek. ženy - finále

Basketbal


Hamburk (Německo) - Přípravný turnaj

16:00 o 3. místo: Česko - poražený Itálie/Srbsko,
18:30 finále: vítěz Německo - vítěz Itálie/Srbsko.

Mistrovství Evropy hráčů do 16 let

Mistrovství Evropy hráček do 16 let

Volejbal

Kvalifikace ME - ženy ..

18:00  Česko - Island
20:00  Ukrajina - Kypr

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Motorismus

Spielberg (Rakousko) - Kvalifikace na Velkou cenu Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

12:35

Belgická rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přerov  ME v autokrosu

Na autokros do Přerova se chystá 85 jezdců včetně Tomáše Engeho, který autokros pojede poprvé

Glasgow (Velká Britanie) - Grand Prix Challenge, finálový závod kvalifikace MS na ploché dráze

Cyklistika

Utrecht (Nizozemsko) - Etapový závod Vuelta

2. etapa (Hertogenbosch - Utrecht, 175,1 km)

Etapový závod Kolem Dánska

Mnichov (Německo)  Mistrovství Evropy na horských kolech


Kanoistika

Lipno nad Vltavou - 5. závod Českého poháru a zároveň mistrovství ČR ve vodním slalomu

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice ... semifinále a finále


12:51 - C1 1000 m muži, K1 1000 m muži, K2 500 m ženy, C2 500 m ženy, K4 500 m muži, K1 200 m ženy, C1 200 m muži, K2 200 m muži, C1 5000 m muži, K1 5000 m muži, K1 5000 m ženy, C1 5000 m ženy

Pozemní hokej

Dublin (Irsko) - Kvalifikace mistrovství Evropy žen

11:45  Polsko - Turecko
14:00  Irsko - Česko

Ourense (Španělsko) - Kvalifikace mistrovství Evropy mužů

9:45   Česko - Polsko
12:00  Španělsko - Portugalsko

Golf

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters evropské série DP World Tour

Gymnastika


Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
Finále družstev mužů

Squash

Hamburk (Německo) - Mistrovství Evropy

Plavání

Řím (Itálie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Dálkové plavání

10 km muži a ženy

Skoky do vody

15:30 - věž 10 m synchro ženy, prkno 3 m muži - finále

Extrémní skoky do vody

18:00 muži - finále

SYDNEY (Austrálie) - Duel v bazénu, utkání plaveckých velmocí Austrálie a USA

Stolní tenis


Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy jednotlivců


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)



Označili byste Rusko jako teroristický stát?

Ano
transparent.gif transparent.gif
15%
Ne
transparent.gif transparent.gif
69%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
16%