Svátek má: Teodor

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 28.září 2019 za sportem? Sledujte fotbal či basketbal

Kam v sobotu 28.září 2019 za sportem? Sledujte fotbal či basketbal

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Naposled Slavia hrála fotbal za úplňku proti Slovácku. Nyní hraje s Mladou Boleslaví
28. září 2019 - 08:57

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 28.září 2019 



   Fotbal   

  FORTUNA:LIGA   ...  jedenácté kolo


16:00  SK Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko
16:00 FC FASTAV Zlín - FK Jablonec
19:00 SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... desáté  kolo

10:15   FK Pardubice- SK Líšeň
10:15   FK Baník Sokolov - FK Dukla Praha
10:15   FK Slavoj Vyšehrad - FK Varnsdorf
16:30   1. SK Prostějov - MFK Chrudim
18:30   FC Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové

Slovenská Fortuna liga ... 10. kolo
16:30 ŠKF iClinic Sereď - AS Trenčín
19:00  MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok
19:00  FK Senica - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
19:00  ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra

Liga žen ..  6. kolo
14:00  Liberec - 1. FC Slovácko
16:00 Sparta Praha - Dukla Praha
16:00 Slavia Praha - Lokomotiva Brno

Parainen (Finsko) - Kvalifikační turnaj ME hráčů do 17 let
15:30 Česko  - Moldavsko


 

   Lední hokej    


   Tipsport ELH     ... páté kolo

15:00  Karlovy  Vary - Plzeň

  CHANCE LIGA    ... osm kolo 

15:30  HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba 2011
16:00  HC Slovan Ústí nad Labem -  HC Frýdek-Místek
17:00  ČEZ Motor České Budějovice - HC ZUBR Přerov
17:00  HC Stadion Litoměřice - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  HC Benátky nad Jizerou - VHK ROBE Vsetín
17:00  SK Trhači Kadaň -  AZ RESIDOMO Havířov
17:30  HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - HC Baník Sokolov

Atletika

Dauhá (Katar) - Mistrovství světa ... den druhý

15:15 disk muži - kvalifikace
15:30 100 m ženy - rozběhy
16:05 800 m muži - rozběhy
16:30 tyč muži - kvalifikace
17:05 400 m překážek muži - semifinále
17:40 výška ženy - kvalifikace
17:45 100 m muži - semifinále
18:15 800 m ženy - semifinále
18:25 kladivo ženy - finále
19:00 smíšená štafeta 4x400 m - rozběhy (ČR)
19:40 dálka muži - finále
20:10 10.000 m ženy - finále
21:15 100 m muži - finále
22:30 chůze 50 km muži a ženy



  Basketbal   
  Ženská basketbalová liga žen    ... první  kolo

16:00   Žabiny Brno  -  Hradec Králové
17:00   USK Praha - Slovanka MB
18:30   Ostrava  - Strakonice

Volejbal
Extraliga žen ...  2. kolo
17:00   Prostějov  - Olomouc
17:00   Olymp Praha  - KP Brno
17:00   Ostrava   - Frýdek-Místek
17:00   Šternberk  -  Liberec
18:00   VK Brno  - Přerov


Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů - 4. kolo
11:00  SHC Maloměřice - Brno  - HK FCC Město Lovosice
16:30  HC Dukla Praha  - Talent M.A.T. Plzeň
17:00  SKKP Handball Brno  -  Pepino SKP Frýdek-Místek
17:00  TJ Sokol Nové Veselí  - TJ Cement Hranice
18:00   HBC Ronal Jičín  - KH ISMM Kopřivnice
18:00   HC ROBE Zubří  -  HCB Karviná

ME žen, kvalifikace 
18:00   Severní Makedonie  -  Česko


Cyklistika

Harrogate (Spojené království Velké Británie) - Mistrovství světa v silniční cyklistice
12:40 závod s hromadným startem ženy elite


Mladá  Boleslav - Závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu




Kanoistika

Seu d´Urgell (Španělsko) - MS ve vodním slalomu a sjezdu na divoké vodě

Slalom:
9:03 C1 muži - semifinále
10:08 K1 ženy - semifinále
12:03 C1 muži - finále
12:40 K1 ženy - finále

Sjezd:
17:03 K1 ženy - finále
17:28 K1 muži - finále
17:54 C1 ženy - finále
18:21 C1 muži - finále
18:42 C2 muži - finále
19:00 C2 ženy - finále



Dostihy

Praha - Evropský pohár žokejů 2019



Ragby



Skupina C:
6:45 (Higašiósaka) Argentina - Tonga

Skupina A:
9:15 (Fukuroi) Japonsko - Irsko

Skupina B:
11:45 (Toyota) Jižní Afrika - Namibie

První liga ...  osmé  kolo nadstavby

13:00   Dragon Brno  - Praga
13:00   Sparta Praha  -  Říčany 
14:00   Vyškov  - Tatra Smíchov

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)