Svátek má: Naděžda

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 3.července 2021 za sportem? Na fotbal, cylistiku, tenis,

Kam v sobotu 3.července 2021 za sportem? Na fotbal, cylistiku, tenis,

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

V dalekém Baku se hraje čtvrtfinále EURO ve fotbale Česko - Dánsko
3. července 2021 - 11:05
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      v sobotu 3. července 2021



      Fotbal                                                                                                                





Euro 2021 ...  čtvrtfinále 3

18:00  Česko - Dánsko


Euro 2021 ... čtvrtfinále 4

21:00  Ukrajina - Anglie



      Fotbal                                                                                                                


Přípravná utkání

10:00  SFC Opava - MFK Karviná
10:00  FC Viktoria Plzeň - TJ Jiskra Domažlice
10:00  SK Sigma Olomouc - FC Zbrojovka Brno
10:15  FC Písek - FC Hradec Králové
10:15  MFK Chrudim - FK Viktoria Žižkov
10:30  FC Baník Ostrava - 1. SK Prostějov
10:30  FK Teplice - Bohemians Praha 1905
10:30  FC MAS Táborsko - SK Dynamo Č. Budějovice
10:30  MFK Vyškov - SK HS Kroměříž
11:00  FK Mladá Boleslav - 1.FK Příbram
11:00  FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha B
11:00  FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Vysočina Jihlava
11:00  FK Zbuzany 1953 - FK Ústí nad Labem
11:15  FC Fastav Zlín - AS Trenčín
13:00  FK Teplice - Bohemians Praha 1905
13:30  FK Pardubice - FK Dukla Praha
14:00  SK Sigma Olomouc - ŠKF Sereď
14:30  FC Baník Ostrava - FK Fotbal Třinec
17:00  FK DAC Dunajská Streda - Szombathelyi Haladás

Tenis

Londýn (Velká Britanie) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra žen - 3. kolo

12:00  Karolína Muchová - Anastasia Pavljučenkovová
14:00  Anastasija Sevastovová - Barbora Krejčíková
18:00  Ashleigh Bartyová - Kateřina Siniaková

Basketbal

Victoria (Kanada) - Olympijská kvalifikace mužů semifinále

01:35  Turecko - Řecko
22:05  Kanada - Česko

Florbal

Přípravný zápas (muži)

18:00  Slovensko - Česko

Motorismus

Spielberg (Rakousko) - Kvalifikace na Velkou cenu Rakouska, závod MS vozů formule 1

15:00

Donington (Velká Britanie) - Závod MS superbiků

Gdaňsk (Polsko) - Závod ME na ploché dráze


      Cyklistika                                                                                                  




Etapový závod Tour de France 2021 -  8. etapa

Oyonnax - Le Grand-Bornand (151 km)

13:15




Les Gets (Francie) - Světový pohár ve sjezdu na horských kolech

12:30 ženy

13:30 muži



Baseball

Extraliga ... nadstavbová skupina o titul

13:00  Draci Brno - Sokol Hluboká
13:00  Hroši Brno - Tempo Praha
13:00  Arrows Ostrava - Eagles Praha
16:00  Hroši Brno - Tempo Praha

Golf

Kuřim - Turnaj Kaskáda Golf Challenge série Challenge Tour

Hokejbal

Coalsoft play-off Extraligy

11:00  HC Kert Park Praha - HBC Hradec Králové 1988
15:00  Elba DDM Ústí nad Labem - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Moderní pětiboj

Bern (Švýcarsko) - Mistrovství Evropy juniorů v moderním pětiboji

Parkur

Monako (Monako) - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Orientační běh

Terezín - Mistrovství světa v orientačním běhu

9:00 sprint

Sportovni lezení

Villars (Švýcarsko) - Světový pohár ve sportovním lezení

obtížnost a rychlost

Softbal

Udine (Itálie) - Mistrovství Evropy žen


Triatlon

Příbram - MČR v olympijském triatlonu

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)