Svátek má: Darina

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 7.září 2019 za sportem? Na fotbal či na basketbal

Kam v sobotu 7.září 2019 za sportem? Na fotbal či na basketbal

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Fotbalisté Česka hrají s Kosovem
7. září 2019 - 09:27

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 7.září 2019



   Fotbal   


Kvalifikace Euro 2020

Skupina A

15:00   Kosovo - Česko
18:00   Anglie - Bulharsko

Skupina B
18:00  Litva - Ukrajina
20:45  Srbsko - Portugalsko

Skupina H
18:00   Island - Moldavsko
20:45   Francie - Albánie
20:45   Turecko - Andorra

Liga žen ...  3. kolo
11:00  Liberec - Sparta Praha
11:00   Lokomotiva Brno - Dukla Praha
13:30  1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň
16:00  Slavia Praha - Pardubice



   Lední hokej    


Přípravné zápasy
16:00  HK Nitra - HC Vítkovice Ridera
19:00  HC Dynamo Pardubice - Eisbären Berlín
16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno

Hokejová Liga mistrů

Skupina B

18:00  Rungsted Seier Capital - HC Škoda Plzeň

Skupina G
14:15  HC 05 iClinic Banská Bystrica - Färjestads BK

Skupina H

17:00  Mountfield HK - Frölunda Indians

Atletika

HODONÍN - Mistrovství ČR družstev

PRAHA - Grand Prix, mezinárodní závod v běhu na 10 kilometrů



Lyžování

PLANICA (Slovinsko) - Závod letní Grand Prix v severské kombinaci



  Basketbal  

Mistrovství světa

O 17. - 32. místo
10:00  Nový Zéland  - Japonsko
10:00  Kanada - Jordánsko
13:30  Turecko  -   Černá Hora
14:00  Německo - Senegal

Osmifinále
09:30  Austrálie  - Dominikánská republika
10:30  Brazílie - Česko
14:00  Francie - Litva
14:30  USA - Řecko


Volejbal

Mistrovství Evropy žen ... semifinále
16:00  Srbsko - Itálie
18:30  Turecko - Polsko

Házená

STRABAG RAIL extraliga mužů
10:00  TJ Cement Hranice - SKKP Handball Brno
16:30  HC Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
17:00  TJ Sokol Nové Veselí - SHC Maloměřice - Brno
19:00  HK FCC Město Lovosice - KH ISMM Kopřivnice

MOL liga žen ...  2. kolo

15:00  Sokol Písek - HK Hodonín
17:30  Bemaco ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc
18:00  HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
18:45  DHC Slavia Praha - MŠK Dunajská Streda

Pohár EHF ... 1. předkolo

18:00  Talent M.A.T. Plzeň - Haukar

Liga mistryň - kvalifikace
16:15   Rocasa Gran Canaria (Španělsko) - Most


Cyklistika

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
14. etapa (San Vicente de la Barquera - Oviedo, 189 km)


Baseball

BONN (Německo) - Mistrovství Evropy


Skupina A: 13:00 Česko - Izrael

Kanoistika

Praha - Finálové závody SP ve vodním slalomu

09:00   semifinále C1 muži, K1 ženy
12:00   finále C1 muži, K1 ženy
14:00   semifinále C2 mix
15:40   finále C2 mix

Dostihy

PARDUBICE - Čtvrtá kvalifikace na Velkou pardubickou


Moderní pětiboj

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Ragby

Extraliga mužů ... 6. kolo nadstavby
11:00  Tatra Smíchov - Říčany
13:00  Dragon Brno - Sparta Praha
14:00  Vyškov - Praga

Střelba

LONATO (Itálie) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní


Triatlon

BANYOLES (Španělsko) - Závody Světového poháru

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)