Svátek má: Michal

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 11.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, vodní slalom

Kam ve čtvrtek 11.srpna 2022 za sportem? Na fotbal, hokej, vodní slalom

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Fotbalisté Slavie čeká odveta s řeckým týmem Panathinaikos
11. srpna 2022 - 11:20
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve čtvrtek 11. srpna 2022




  Fotbal                                                                                          


Evropská liga ... třetí předkolo

18:00  HJK Helsinki - NK Maribor
19:00  FC Curych - Linfield FC
19:00  1. FC Slovácko - Fenerbahce
20:00  F91 Dudelange - Malmö FF
21:00  FK Partizan Bělehrad - AEK Larnaka FC

Evropská konferenční liga třetí předkolo

15:30  FC Kyzylzhar Petropavlovsk - APOEL FC
16:00  FC Tobol Kostanaj - HŠK Zrinjski Mostar
19:00  CS Petrocub - MOL Fehérvár FC
19:00  Djurgardens IF - ACS Sepsi OSK
19:00  Konyaspor - FC Vaduz
19:00  FC Twente - FK Čukarički Bělehrad
19:00  Hapoel Be'er Sheva FC - FC Lugano
19:00  FC Basilej - Brondby IF
19:00  CFR Kluž - FC Šachťor Soligorsk
19:30  Universitatea Craiova - FK Zorja Luhansk
19:30  Royal Antverp FC - Lillestrom SK
19:30  Panathinaikos - SK Slavia Praha
20:00  PFC Levski Sofia - Hamrun Spartan FC
20:00  Aris Soluň - Maccabi Tel-Aviv FC
20:00  RSC Anderlecht - Paide Linnameeskond
20:00  Sligo Rovers FC - Viking FK
20:00  FK Škendija Tetovo - AIK Stockholm
20:00  KÍ Klaksvík - FC Ballkani
20:00  Hibernians FC - RFS Riga
20:30  SK Rapid Vídeň - Neftçi Baku
20:45  St Patrick´s Athletic FC - CSKA Sofia
20:45  Istanbul Başakşehir FK - Breidablik
21:00  Kisvárda FC - Molde FK
21:00  Gil Vicente FC - Riga FC
21:00  AZ Alkmaar - Dundee United FC
21:00  BSC Young Boys - Kuopion Palloseura

Lední hokej

Mistrovství světa do 20 let ... skupina A

Lotyšsko - Kanada
20:00  Finsko - Česko

Mistrovství světa do 20 let ... skupina B

Německo - Rakousko

Přípravné zápasy

17:00  BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha
17:00  HC Frýdek-Místek - HC Oceláři Třinec
17:00  Rytíři Kladno - HC Sparta Praha
17:30  ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
17:30  HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc
17:30  HC Škoda Plzeň - DRACI PARS ŠUMPERK
17:30  HC Stadion Litoměřice - SC Marimex Kolín
18:00  HC Kometa Brno - PSG Berani Zlín
18:00  Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary
18:00  HC Dynamo Pardubice B - SKLH Žďár nad Sázavou
18:00  HC ISMM Kopřivnice - HC Falcons Sokol Karviná
18:00  IHC Králové Písek - HC Baník Příbram
18:00  HC Stadion Cheb - HC Slovan Ústí nad Labem
19:15  Aksam Unia Osvětim - LHK Jestřábi Prostějov

Tenis

Concord (USA) - Turnaj žen ... dvouhra - osmifinále

18:30  Katrina Scottová - Karolína Muchová

Montreal (Kanada) - Turnaj mužů

Toronto (Kanada) - Turnaj žen ... dvouhra - osmifinále

23:00  Maria Sakkariová - Karolína Plíšková

Basketbal

Mistrovství Evropy žen do 18 let ... čtvrtfinále

Volejbal

Hamburk (Německo) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Cyklistika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Nizozemsko/Belgie - etapový závod Benelux Tour (WorldTour)

Kanoistika

České Budějovice - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Gymnastika

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Dostihy

Herning (Dánsko) - Světové jezdecké hry

Sportovni lezení

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Veslování

Mnichov (Německo) - Mistrovství Evropy

Plavání

Řím (Itálie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

09:30 volný program ženy - kvalifikace
15:00 technický program družstva - finále

Bazénové plavání

09:00 - rozplavby (50 m mot. muži, 100 m v. zp. ženy, 400 m pol. záv. muži, 200 m znak ženy, 100 m prsa muži, štafeta 4x200 m v. zp. ženy, štafeta 4x200 m v. zp. muži, 800 m v. zp. ženy)

18:00 - semifinále (50 m mot. muži, 100 m v. zp. ženy, 200 m znak ženy, 100 m prsa muži) a finále (400 m pol. záv. muži, štafeta 4x200 m v. zp. ženy, štafeta 4x200 m v. zp. muži)



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)





Je řešením krize demise současné vlády?

Ano
transparent.gif transparent.gif
40%
Ne
transparent.gif transparent.gif
27%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
33%