Svátek má: Jarmila

Sport

Velikost textu:

Kam ve čtvrtek 28.července 2022 za sportem? Na fotbal, tenis, kanoistiku

Kam ve čtvrtek 28.července 2022 za sportem? Na fotbal, tenis, kanoistiku

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Pražský Eden bude dějištěm utkání konferenční ligy Slavia Praha - St Joseph’s FC
28. července 2022 - 11:10
 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     

       ve čtvrtek 28. července 2022  





  Fotbal                                                                                          

Evropská konferenční liga druhé předkolo

18:00  Kisvárda FC - FC Kajrat Almaty
18:00  FK Gabala - MOL Fehérvár FC
18:00  FC Milsami Orhei - Kuopion Palloseura
18:00  Paide Linnameeskond - FC Ararat-Armenia
18:45  IF Elfsborg - Molde FK
18:45  Maccabi Netanya FC - Istanbul Başakşehir FK
19:00  Viking Stavanger - AC Sparta Praha
19:00  SK Slavia Praha - St Joseph’s FC
19:00  Djurgardens IF - HNK Rijeka
19:00  Viborg FF - FK Suduva Marijampole
19:00  CSKA Sofia - FK Makedonija Ďorče Petrov
19:00  Neftçi Baku - Aris Limassol FC
19:00  APOEL FC - PFK Botev Plovdiv
19:00  FC Levadia Tallinn - Hibernians FC
19:00  Lillestrom SK - SJK Seinäjoki
19:00  NK Olimpija Lublaň - ACS Sepsi OSK
19:00  FK Radnički Niš - Gżira United FC
19:30  PAOK Soluň - PFC Levski Sofia
19:30  Universitatea Craiova - KS Vllaznia Shkodër
19:30  Maccabi Tel-Aviv FC - Zirä FK
19:30  FCSB - FC Saburtalo Tbilisi
20:00  FK Čukarički Bělehrad - Racing FC Union
20:00  FC Vaduz - FC Koper
20:00  Konyaspor - BATE Borisov
20:00  FK Škendija Tetovo - FC Valmiera
20:00  KF Laçi - CS Petrocub
20:00  KF Drita - Royal Antverp FC
20:00  Sligo Rovers FC - Motherwell FC
20:00  NŠ Mura - St Patrick´s Athletic FC
20:00  BSC Young Boys - FK Liepaja
20:00  FC Dinamo Minsk - Hapoel Be'er Sheva FC
20:00  Hamrun Spartan FC - FK Velež Mostar
20:30  NK Osijek - FC Kyzylzhar Petropavlovsk
20:30  FK Budućnost Podgorica - Breidablik
20:45  SP Tre Fiori - B36 Tórshavn
20:45  FK Tuzla City - AZ Alkmaar
21:00  Puskás Akadémia FC - Vitória SC Guimaraes
21:00  HŠK Zrinjski Mostar - KF Tirana
21:00  Crusaders F.C. - FC Basilej

Tenis

ATP Kitzbühel ... čtvrtfinále

12:30  Roberto Bautista-Agut - Jiří Lehečka

Praha - Turnaj žen Prague Open ... osmifinále

11:00  Lin Ču - Anastasija Potapovová
12:30  Anett Kontaveitová - Lucie Havlíčková
14:00  Nao Hibinová - Barbora Krejčíková
15:30  Alizé Cornetová - Linda Nosková

Atlanta (USA) - Turnaj mužů

Gdyně (Polsko) - Turnaj žen

Kitzbühel (Rakousko) - Turnaj mužů

Umag (Chorvatsko) - Turnaj mužů


Volejbal

Challenger Cup žen ... čtvrtfinále

17:00  Belgie - Česko
20:00  Chorvatsko -  Kazachstán

Challenger Cup mužů ... čtvrtfinále

08:30  Kuba - Chile
12:00  Jižní Korea - Austrálie

Kvalifikace o postup do Ligy národů mužů

Kvalifikace o postup do Ligy národů žen


Motorismus

Esbjerg (Dánsko) - Mistrovství světa družstev na ploché dráze

Semifinále 2

Cyklistika


Nantes (Francie) - Mistrovství světa v bikrosu

Kanoistika

Augsburg (Německo) - Mistrovství světa ve vodním slalomu

9:15 K1 ženy - 1. kolo kvalifikace
10:45 K1 muži - 1. kolo kvalifikace
14:15 K1 ženy - 2. kolo kvalifikace
15:24 K1 muži - 2. kolo kvalifikace

Olympiáda

Banská Bystrica (Slovesnko) - Evropský olympijský festival mládeže

Moderní pětiboj

Alexandrie (Egypt) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

muži - semifinále
ženy - semifinále
Birmingham (Brit.) - Hry Commonwealthu

Veslování

Varese (Itálie) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)



Nejčtenější

Souhlasíte s tvrzením premiéra Fialy, že jsme ve válce?

Ano
transparent.gif transparent.gif
34%
Ne
transparent.gif transparent.gif
66%