Svátek má: Darja

Sport

Velikost textu:

Kam ve středu 24.března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, krasobruslení

Kam ve středu 24.března 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, krasobruslení

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Hraje se utkání ve fotbale Estonsko - Česko
24. března 2021 - 11:23

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...


    ve středu  24. března 2021




Fotbal

Kvalifikace MS 2022 ...  Skupina E

20:45  Estonsko - Česko

Mistrovství Evropy do 21 let 2021 ... skupina B

18:00  Česko 21 - Itálie 21

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  15. kolo

15:00  FC Vysočina Jihlava - FK Ústí nad Labem

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina A

20:45  Srbsko - Irsko
20:45  Portugalsko - Ázerbájdžán

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina D

20:45  Francie - Ukrajina
20:45  Finsko -  Bosna a Hercegovina

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina E

20:45  Belgie - Wales

Kvalifikace MS (Evropa) ...  skupina G

18:00  Turecko - Nizozemsko
20:45  Lotyšsko - Černá Hora
20:45  Gibraltar -  Norsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina H

20:45  Slovinsko - Chorvatsko 
20:45  Malta - Rusko
20:45  Kypr -  Slovensko

Mistrovství Evropy U21 ... skupina A

21:00  Rumunsko - Nizozemsko
21:00  Maďarsko - Německo

Mistrovství Evropy U21 ...  skupina B

18:00  Slovinsko - Španělsko

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ... čtvrtfinále

16:05  Olomouc - Sparta Praha
19:00  Kometa Brno -Třinec

Play-off Chance ligy ... čtvrtfinále

17:00  HC Stadion Litoměřice-  HC Dukla Jihlava
17:00  HC Slavia Praha - Rytíři Kladno
17:30  VHK ROBE Vsetín -  HC Stadion Vrchlabí
17:30  HC RT TORAX Poruba 2011 -  HC ZUBR Přerov

Slovenská liga ... předkolo play off, 1. zápasy

15:00  Košice - Nové Zámky
17:00  Trenčín - Banská Bystrica

Vyškov - Příprava hráčů do 18 let

17:00  Česko -  Slovensko

Basketbal

Liga mužů ... skupina A2, 8. kolo nadstavby

17:30  Ostrava - Olomoucko
19:00  Hradec Králové - Ústí nad Labem

Liga mužů ...  skupina A1, 8. kolo nadstavby

18:00  USK Praha - Brno

Liga žen ...  semifinále, 1. zápasy

16:00  Hradec Králové - Žabiny Brno
17:00  USK Praha - KP Brno

Liga žen ... o 5. až 8. místo, odveta

14:00  Ostrava -  Chomutov

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 21. kolo

18:00   HC Dukla Praha - HCB Karviná

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  22. kolo

18:00  Pepino SKP Frýdek-Místek- HC ROBE Zubří

MOL liga žen ...  23. kolo

17:00  DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň
18:00  Sokol Písek - Handball PSG Zlín

Cyklistika

Belgie - Závod Bruggy-De Panne (WorldTour)

Španělsko - Etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

Krasobruslení

Stockholm (Švédsko) - Mistrovství světa

10:00 ženy - krátký program
18:30 sportovní dvojice - krátký program


Futsal


První liga ...  11. kolo

19:00  České Budějovice - Teplice
19:30  Helas Brno - Plzeň

Moderní pětiboj

Budapešť (Maďarsko) - Závod SP v moderním pětiboji

Střelba

Dillí (Indie) - SP ve sportovní střelbě


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)