Svátek má: Daniel

Sport

Velikost textu:

Nejvíce kilometrů sjezdovek v jednom středisku z celé ČR je kde?

Nejvíce kilometrů sjezdovek v jednom středisku z celé ČR je kde?

Skiareál Špindlerův Mlýn nabízí  nejvíce kilometrů sjezdovek v jednom středisku z celé České republiky i spoustu zábavy. Těšit se můžete na adrenalinový hromadný sjezd REDBULL HOMERUN, dětské závody ve SKICROSSU nebo netradiční koncert dívčího tria INFLAGRANTI v unikátním LEDÁRIU.

Většina akcí v Krkonoších je připravena pro děti
11.únor 2017 - 07:20

Skiareál ve Špindlu nabídne o druhém únorovém víkendu adrenalinový sjezd lyžařů i koncert v ledáriu, ale i další akce pro děti.

Těšit je možnost na adrenalinový hromadný sjezd REDBULL HOMERUN, dětské závody ve SKICROSSU nebo netradiční koncert dívčího tria INFLAGRANTI v unikátním LEDÁRIU.

"V současnosti máme v provozu všechny lanovky, vleky a sjezdovky všech obtížností. K dispozici je pětadvacet kilometrů denně upravovaných svahů, večerní lyžování na nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách a skoro stovka kilometrů běžeckých tratí. Zprovoznili jsme i snowpark Svatý Petr. Lyžařské podmínky jsou opravdu perfektní, takže všechny srdečně zveme," pochvaluje si ředitel Skiareálu Špindlerův Mlýn Čeněk Jílek s tím, že středisko chystá na víkend i spoustu další zábavy.


V sobotu 11. února 2017 pak skiareál chystá celou řadu aktivit. Ujít byste si neměli nechat Redbull HomeRun - adrenalinový hromadný sjezd lyžařů a snowboardistů po červené sjezdovce ve Svatém Petru. Zúčastnit se může 300 sjezdařů a jen ten nejrychlejší zvítězí. Pokud se neodvážíte sami závodit, těšte se i tak na super podívanou a následnou divokou after-party přímo v areálu Svatého Petra.

Víkend si můžete zpříjemnit i návštěvou unikátního Špindlerovského LEDÁRIA s výstavou ledových soch na téma Vivaldiho Čtvero ročních dob. V sobotu se v jeho atraktivních prostorách navíc uskuteční i koncert moderního dívčího smyčcového tria INFLAGRANTI. Hudební zážitek si můžete vychutnat od 17 hodin. Všechny zájemce vyveze nahoru na Pláně i zpět do Svatého Petra vyhřívaná šestimístná lanovka s bublinou proti nepříznivému počasí.

No a sobotní „samozřejmostí“ je pak od 18:00 hodin pak  jedinečná SNOW SHOW plná tancujících roleb, osvětlených lyžařů, laserových a ohnivých efektů, hudby a skvělé aprés-ski zábavy.

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto od pořadatele)