Svátek má: Iva

Zprávy

Velikost textu:

Blaha: Slyšíte to pištění liberálních médií? Orbán vyhrál…

Blaha: Slyšíte to pištění liberálních médií? Orbán vyhrál…

V bratislavské kavárně zavládla hrůza - v Maďarsku vyhrál volby Viktor Orbán. Na plné čáře, komentuje na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.

Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec
4. dubna 2022 - 10:30

Orbán sfoukl sluníčkářskou opozici jako pochodeň. Nesrazil ho ani Brusel, ani Zelenskij, ani Biden, ani Soros. Zase je všechny vypekl.

A víte, proč vyhrál? Protože na rozdíl od Čaputové je pro něj na prvním místě jeho vlastní národ. On je premiérem Maďarů, ne mluvčím Zelenského.

Na rozdíl od slovenské vlády nekváká od rána do večera o Ukrajině, ale raději zajistil normální ceny benzínu a plynu pro Maďary.

Na rozdíl od válečných štváčů na Slovensku Orbán odmítl posílat Zelenskému zbraně. A nežene svůj národ do války proti Rusku, protože není idiot.Slovenská společnost je velmi podobná té maďarské. Je zde hrstka ukřičených liberálů z hlavního města, kteří zahltili média a nevládky. Ale lidé si myslí své.

Národ chce sociální jistoty, řád a mír. Chce, aby se vláda starala o Slováky. Nechce žádné rusofobní kydy. Ani sluníčkařské migrační nesmysly.

Tak jak to schytala maďarská neoliberální opozice, tak to schytá i Bidenova loutkovláda na Slovensku. A oni to vědí. Jsou další na řadě. Dnes se jim roztřásly nožičky.

V maďarských volbách drtivě vyhrála Maďarská občanská unie (FIDESZ) premiéra Viktora Orbána, který tak obhájil j post premiéra, ve 199 členném parlamentu získala strana FIDESZ 135 mandátů. Maďarský premiér Viktor Orbán, jehož strana vyhrála parlamentní volby , uvedl, že se mu v tom snažili zabránit americký finančník George Soros a ukrajinský prezident Vladimir ZelenskijSlovenští sluníčkáři jako Soltesz už vřískají, že Maďarsko je fašistické - a přitom jsou to oni, kdo podporují cenzuru a útoky na svobodu slova. Tak kdo je tady fašista?

Dělají z nás ruské agenty a Putinovy troly. Stejně jako z Orbána. Jen proto, že jsou pro nás naši vlastní občané na prvním místě. Jen proto, že máme zdravý rozum.

Maďarské volby ukázaly, že lidé chtějí přesně toto - zdravý rozum. Žádná americká propaganda Slovákům ani Maďarům nikdy zdravý rozum nesebere. Nikdy.

Naší milované liberální prezidentce Čaputové doporučuji k snídani jedno slavnostní halászlé - a vedle toho se může začít balit, brzy přijde řada i na ni, dodává Ĺuboš Blaha.

(rp,prvnizpravy.cz,fb,foto:arch.)Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
68%
Ne
transparent.gif transparent.gif
15%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%